ONLINE REZERVACEFacebook

FIT SOBOTA - 18.9.2021

« zpět na seznam novinek

19. 8. 2021

FIT SOBOTA - to je dopoledne plné 30 min lekcí, které si můžeš nakombinovat dle svého gusta !

V sobotu 18.9.2021 se to zase u nás rozjede v obou sálech - dynamické lekce, posilovací lekce, spousta vyplavených endorfinů, dobré nálady, potu a spálených kalorií...

Těší se na vás Martina, Lenka a Míša :-)

U toho nemůžeš chybět !...
Zarezervuj si místa na lekcích včas v našem rezervačním systému (rezervace jsou možné od 1.9.2021) - kapacita je omezená počtem pomůcek a velikostí sálů.

Hlídání dětí je zajištěno - 20,- /1 lekce

Multisporťáci a držitelé karet ActivePass od Sodexo mohou čerpat 2 lekce, další pak za cenu 60,-/lekce.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby
+420 722 617 745 Martina Tůmová - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Pondělí            dle rozvrhu lekcí
Úterý dle rozvrhu lekcí
Středa dle rozvrhu lekcí
Čtvrtek dle rozvrhu lekcí
Pátek dle rozvrhu lekcí
Neděle dle rozvrhu lekcí

Během prázdnin je recepce otevřená vždy cca 15 min před začátkem lekce. Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během cvičení. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio zamčené.

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pro cvičící klienty pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 10 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.