ONLINE REZERVACEFacebook

LETNÍ AKCE !

« zpět na seznam novinek

1. 7. 2021

Balíček cenově zvýhodněných vstupů má platnost 8 týdnů od aktivace. Aktivaci balíčku je nutné provést nejpozději 15.7.2021, platbu můžete uskutečnit již nyní a začátek cvičení si zvolíte, jak se vám to hodí - třeba již dnes nebo až toho 15.7.2021. Po platbě v hotovosti v našem studiu a nebo převodem na účet (údaje pošleme mailem) vám v našem rezervačním systému na zakoupený počet lekcí dobijeme kredit , z kterého se Vám budou lekce odečítat. Stačí si pak jen vybrat lekci, hodit rezervaci a těšit se na cvičení :-)

Balíček je nepřenosný, čerpat lekce může pouze jen 1 osoba. V jednom dni můžete čerpat i více lekcí - pokud fyzicky zvládáte a jste třeba po dovolené :-). Platnost balíčku se neprodlužuje kvůli dovolené nebo nemoci - zvolte si takový balíček, kde víte, že za 8 týdnů zvládnete daný počet lekcí odcvičit.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Pondělí dle rozvrhu lekcí
Úterý dle rozvrhu lekcí
Středa dle rozvrhu lekcí
Čtvrtek dle rozvrhu lekcí
Pátek dle rozvrhu lekcí
Neděle dle rozvrhu lekcí

Během prázdnin je recepce otevřená vždy cca 15 min před začátkem lekce. Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během cvičení. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio zamčené.

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pro cvičící klienty pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 10 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.