ONLINE REZERVACEFacebook

Nové tělo v novém roce 2022

« zpět na seznam novinek

30. 12. 2021

Již v lednu začíná akce NOVÉ TĚLO v novém roce 2022 !

Celý program bude probíhat 10 týdnů v období 17.1. - 27.3.2022

Zapojte se do našeho programu a dosáhněte konečně svých vytoužených cílů. Pomůžeme Vám v plnění vašich novoročních přání a snů o pevnějším, štíhlejším a zdravějším těle.

Nabízíme velmi variabilní program, který Vás dovede k vysněnému cíli.

Nejedná se pouze o nabídku skupinového cvičení, ale abychom Vám s vaší vysněnou postavou ještě více pomohli, máme v nabídce i výživové poradenství.

Máte několik možností, ze kterých si vybere nadšený sportovec, chronický "dietář" i Multisporťák.

Spolu s námi to dokážete.

Vyberte si variantu, která je pro Vás ta nej, pošlete přihlášku a těšte se na 10 skvělých týdnů, na konci kterých Vás čeká super proměna!

Podrobné info a varianty programu

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Pondělí dle rozvrhu lekcí
Úterý dle rozvrhu lekcí
Středa dle rozvrhu lekcí
Čtvrtek dle rozvrhu lekcí
Pátek dle rozvrhu lekcí
Neděle dle rozvrhu lekcí

Během prázdnin je recepce otevřená vždy cca 15 min před začátkem lekce. Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během cvičení. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio zamčené.

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pro cvičící klienty pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 10 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.