ONLINE REZERVACEFacebook

Obnovení provozu od 11.5.2020

« zpět na seznam novinek

7. 5. 2020

Vzhledem k uvolňování opatření, která souvisí s epidemií jsme se rozhodli od pondělí 11.5.2020 opět zahájit provoz. 

První týden provozu bude platit omezený (zkušební) provoz, další týdny budeme lekce přidávat dle poptávky a celkové situaci.

Rozvrh je k nahlédnutí zde.

Rezervace míst je možná od čtvrtka 7.5. od 20:00 v našem rezervačním systému.

Všem našim klientům, kteří nemají zablokované posílání informačních mailů jsme již rozeslali informace ohledně provozu, pravidla, která bude nutné dodržovat a další.

Podmínky provozu od 11.5.2020 (platí do jejich změny či odvolání) : 

Vážení klienti,

pro zajištění bezpečnosti vaší i našeho personálu prosíme o dodržování následujících pravidel :

1) Při vstupu do studia prosíme použijte dezinfekční gel na ruce a v prostorách studia dodržujte minimálně dvoumetrové rozestupy.

2) Vstupujte do studia se zakrytými ústy a nosem (v sále během lekcí můžete již cvičit bez roušky).

3) Sprchy a šatny jsou dle nařízení vlády prozatím nepřístupné – prosíme nevstupujte do těchto prostor. Na lekce přijďte již převlečení do tréninkového oblečení, tašku s osobními doklady apod. si uložte dle pokynů obsluhy do malých skříněk v chodbě - klíček dostanete na recepci.

4) Před každou lekcí i po ní prosím použijte dezinfekční gel na ruce, který je v předsálí i v sále k dispozici.

5) Neshlukujte se v prostorách recepce a na chodbě – dodržujte dostatečné rozestupy (i v prostorách recepce - místa pro stání během odbavování lidí před lekcí jsou vyznačena) a respektujte pokyny personálu či lektora v sále.

6) V sálech jsou vyznačená místa pro cvičící klienty, prosíme respektujte tyto značky, zajistíte tím bezpečnou vzdálenost mezi sebou a ostatními cvičícími v sále.

7) Na cvičení si noste (z hygienických důvodů)  své podložky, které si  po lekci zase odnesete (není možné v našich prostorách podložky klientů uschovávat).

8) Po skončení lekce prosíme pomozte s dezinfekcí použitých pomůcek, které jste během lekce měli k dispozici (bude k dispozici voda  s virucidním přípravkem),aby došlo k rychlejšímu vyklizení sálu a nepotkali jste se tak se skupinkou klientů, kteří dorazí na další lekci.

9) Prosíme omezte dobu před a po lekci v našem studiu na nezbytně nutnou, časy lekcí jsou nastaveny tak, aby nedocházelo k velké kumulaci osob v prostorách studia. Proto prosíme dorazte na lekci maximálně 10 minut předem, ne dřív a ne úplně na poslední chvíli - chceme se vyvarovat kumulaci lidí v prostorách studia.

10) Do odvolání nepůjčujeme ručníky a ani bandáže na fitbox (bandáže - originálně zabalené je možné si u nás zakoupit). Nápoje prodáváme dle nařízení pouze balené - tudíž kávu ani iontový nápoj (pumpičku do vody) vám zatím nemůžeme nabídnout. 

11) Pokud se necítíte dobře či máte zdravotní obtíže, které by mohly souviset s virem Covid 19 či jiným nakažlivým onemocněním (střevní chřipka či jiná choroba) prosíme nevstupujte. 

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby
+420 722 617 745 po celý den (Martina Tůmová - studio manager)
fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce od 18.5. do 24.5.2020

Pondělí     -------- 18:00 - 20:45
Úterý 8:50 - 10:15 17:30 - 21:15
Středa 8:50 - 10:15 17:40 - 21:30
Čtvrtek     ------- 16:30 - 21:30
Pátek 8:50 - 10:30        -------
Neděle zavřeno 17:45 - 20:30

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pokud se konají skupinové lekce/kurzy (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 15 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, většinou si klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.