ONLINE REZERVACEFacebook

TRX workshop s Katkou a Martinou

« zpět na seznam novinek

28. 1. 2019

Během workshopu se bez honění času a vysokého počtu opakování naučíme, jak nastavit správnou délku popruhů pro různé polohy při cvičení, ukážeme si a naučíme se správně cvičit základní či notoricky známé cviky. Workshop není o "maratonu" cvičení a maximálním výdeji kalorií !

Cílem je všem účastníkům vysvětlit a naučit je správně cvičit, aby pravidelný trénink s touto pomůckou přinesl maximální efekt.

TRX je velmi oblíbená pomůcka pro funkční trénink. Jen samotné zavěšení do popruhů ovšem neznamená, že cvičíme funkčně, jak si mnozí klienti myslí. V našem studiu cvičíme lekce TRX, tak aby všechny pohyby byly funkční, tzn. využíváme vrozené hybné motoriky pro stabilní, mobilní, silné a zdravé tělo

Rezervace míst : http://fitkolovraty.isportsystem.cz

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby
+420 722 617 745 Martina Tůmová - studio manager
fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce - do odvolání od 9.10.2020  je studio zavřené

Pondělí ---
Úterý ---
Středa ---
Čtvrtek ---
Pátek ---
Neděle ---

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 15 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, většinou si klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.