ONLINE REZERVACEFacebook

FIT & SLIM PRO DÍVKY

Kurz je určen všem dívkám a mladým slečnám ve věku cca 11 - 15 let, které chtějí formovat postavu, spálit nějaké ty kalorie a seznámit se s nejrůznějšími fitness pomůckami.

Lekce s pestrou náplní zaměřené na tvarování postavy, budování kondice a rozvoj pohybových dovedností.

Lekce vždy obsahuje cardio spalovací část i posilovací trénink,který může být více zaměřen jen na  určité svalové partie (např. břicho a horní polovina, bříško a hýždě...) nebo na celé tělo.  Při tréninku využijeme různé cvičební pomůcky (TRX, Flowin, Bosu, činky, overbally, velké míče...), tak aby lekce byly pestré a pokaždé jiné !

Cílem kurzu je seznámit mladé slečny s jejich tělem, naučit je během kurzu správnému provedení základních cviků, vyzkoušet cvičení s využitím různých pomůcek a hlavně docílit toho, aby si vytvořily návyk na pravidelný pohyb.

Lekce vede:  Martina Tůmová

II.pololetí 2021/2022 

pondělí  17:10 - 18:10  (31.1.2022 - 13.6.2022)

Cena kurzu II. pololetí  je: 2.520,-

Necvičí se 14.3. a  18.4.2022

V kurzu jsou volná místa - v pondělí 17.1 a 24.1. je možné přijít vyzkoušet - ukázková lekce je zdarma !

Přihlašovat do kurzu se můžete e-mailem na fitkolovraty@seznam.cz

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Pondělí dle rozvrhu lekcí
Úterý dle rozvrhu lekcí
Středa dle rozvrhu lekcí
Čtvrtek dle rozvrhu lekcí
Pátek dle rozvrhu lekcí
Neděle dle rozvrhu lekcí

Během prázdnin je recepce otevřená vždy cca 15 min před začátkem lekce. Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během cvičení. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio zamčené.

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pro cvičící klienty pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 10 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.