ONLINE REZERVACEFacebook

KONDIČNÍ TRÉNINK PRO KLUKY

Kurz je určen mladým chlapcům ve věku cca 12 - 16 let. 

Lekce s pestrou náplní zaměřené na budování kondice, rozvoj síly a vytrvalosti. Ideální jako kompenzační aktivita při specializaci na určitý sport (fotbal, hokej, golf...). Při tréninku využijeme různé cvičební pomůcky (TRX, Flowin, Bosu, činky, overbally, velké míče...), tak aby lekce byly pestré a pokaždé jiné! Mladí muži si mimo jiné vyzkouší kruhový trénink, intervalový trénink, naučí se správné provedení fundamentálních pohybů a jejich modifikací s pomůckami (dřep, prkno, rotace, tlaky, tahy...).

Lekce vede:  Lenka Krejčíková

II.pololetí 2021/2022 

úterý  17:00 - 17:55  (1.2.2022 - 14.6.2022)

Cena kurzu II. pololetí je: 2.660,-

Necvičí se 15.3.2022

V kurzu jsou volná místa - v úterý 18.1 a 25.1. je možné přijít vyzkoušet - ukázková lekce je zdarma !

Přihlašovat do kurzu se můžete e-mailem na: fitkolovraty@seznam.cz

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Pondělí dle rozvrhu lekcí
Úterý dle rozvrhu lekcí
Středa dle rozvrhu lekcí
Čtvrtek dle rozvrhu lekcí
Pátek dle rozvrhu lekcí
Neděle dle rozvrhu lekcí

Během prázdnin je recepce otevřená vždy cca 15 min před začátkem lekce. Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během cvičení. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio zamčené.

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pro cvičící klienty pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 10 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.