ONLINE REZERVACEFacebook

akce NOVÉ TĚLO v novém roce 2022

Trápí vás po lockdownech nějaké to kilo navíc?

Chcete začít nový rok 2022 v lepším těle a hlavně s pevnějším zdravím?

Dáváte si každý rok novoroční předsevzetí zhubnout, ale vydržíte pouze chvíli a z výsledku jste spíše zklamaní?

Chcete se dostat do kondice, zformovat postavu a cítit se lépe?

Chybí Vám motivace k pravidelnému cvičení?

Již v lednu začíná akce NOVÉ TĚLO v novém roce 2022 !

Celý program bude probíhat 10 týdnů v období 17.1. - 27.3.2022

Zapojte se do našeho programu a dosáhněte konečně svých vytoužených cílů. Pomůžeme vám v plnění vašich novoročních přání a snů o pevnějším, štíhlejším a zdravějším těle.

V našem programu si vybere opravdu každý!

Nabízíme základní i rozšířené balíčky služeb, které si můžete libovolně nakombinovat dle svých cílů.

1) Balíček BASIC (skupinové lekce + měření výsledků na InBody)

V tomto balíčku nabízíme za zvýhodněnou cenu 20, 30 nebo 40 skupinových lekcí + 3x měření tělesných hodnot na přístroji InBody.

Vybraný počet lekcí budete moci čerpat po dobu 10 týdnů. V rezervačním systému Vám bude dobit kredit na zakoupený počet lekcí, který je platný po dobu trvání akce. Vy sami si pak z rozvrhu vybíráte, v rezervačním systému rezervujete i případně stornujete lekce dle svého gusta. Čerpání lekcí je plně ve vaší kompetenci a je úplně jedno, zda jeden týden půjdete cvičit 4x a další týden třeba jen jednou. Kredit na lekce je však nutné vyčerpat po dobu trvání akce, je tedy dobré si lekce rovnoměrně rozvrhnout a nenechávat nic na poslední chvíli.

Balíček obsahuje 3x měření přístrojem InBody - úvodní měření bude provedeno na začátku akce, průběžné cca v polovině programu a závěrečné během posledního týdne programu. 

modrý balíček - 20 lekcí + 3x měření InBody    ► cena 2700,- (běžná cena 4000,-)

zelený balíček - 30 lekcí + 3x měření InBody    ► cena 3750,- (běžná cena 5400,-)

červený balíček - 40 lekcí + 3x měření InBody  ► cena 4700,- (běžná cena 6800,-)

2) Balíček SUPER (skupinové lekce + měření výsledků na InBody + skupinové výživové poradenství)

Jedná se o rozšíření balíčku Basic o služby výživové poradkyně, která Vám během skupinových konzultací pomůže sestavit správný jídelníček, pomůže s orientací při nákupu potravin a bude Vám oporou po celou dobu programu i v uzavřené FB skupince. Můžeme vám slíbit opravdu osobní přístup a podporu pro každého z Vás. 

Na co se můžete těšit, pokud zvolíte skupinové výživové poradenství  

 • 5x osobní skupinová konzultace – dle předem vyplněných dotazníků si společně (ale každý individuálně) vytvoříme jídelníčky na míru s ohledem na denní režim a chuťové preference každého. Z úvodního měření na InBody a vyplněného dotazníku každému nastavíme individuální hodnoty živin pro dosáhnutí jeho cíle (zhubnout /udržet váhu). Povíme si, jak vhodně kombinovat potraviny, abychom dosáhli vyváženého jídelníčku s dostatkem bílkovin a ostatních živin. V jídelníčku se zaměříme na běžně dostupné suroviny, které vás finančně nezruinují, a které lze koupit běžně v obchodě. Tyto jídelníčky pak budeme v průběhu programu ladit dle průběžných výsledků a míry pohybových aktivit. Cílem celého programu kromě dosažení stanoveného cíle je i to, aby si se účastník dozvěděl základní informace, které ho dovedou k tomu, že po skončení programu bude vědět, jak si sestavit jídelníček s ohledem na své cíle (hubnutí, udržení váhy) a pohybové aktivity. Jídelníčky jsou koncipovány tak, aby respektovaly vaše stravovací zvyklosti a chutě vaší rodiny a mohli jste všechna jídla zakomponovat do rodinného stravovacího režimu bez nutnosti vyvářet sólo pro sebe a zbytek rodiny. Součástí skupinových setkání budou i tipy na nákupy potravin, jak ušetřit čas při přípravě jídel, prostor bude samozřejmě i pro dotazy.
 • Receptář (PDF soubor) pro inspiraci na jídla, která se mohou ve vašem jídelníčku bez výčitek objevit (hlavní jídla, pomazánky, dezerty, polévky, saláty, tipy na snídaně a svačiny)
 • Členství v uzavřené FB skupince – zde se budeme navzájem podporovat, chlubit se menšími i většími úspěchy, přidávat zde budeme další informace a tipy, které případně nestihneme probrat na skupinových sezeních, prostor zde bude i pro případně dotazy, které nepočkají do dalšího skupinového setkání

modrý balíček - 20 lekcí + 3x měření InBody + výživ. poradenství    ► cena 4600,- (běžná cena 6000,-)

zelený balíček - 30 lekcí + 3x měření InBody + výživ. poradenství    ► cena 5500,- (běžná cena 7400,-)

červený balíček - 40 lekcí + 3x měření InBody + výživ.poradenství   ► cena 6400,- (běžná cena 8800,-)

3) Balíček EXTRA (skupinové lekce + měření výsledků na InBody + individuální výživové poradenství)

Jedná se o rozšíření balíčku Basic o individuální služby výživové poradkyně, která Vám sestaví na míru startovací jídelníček na 15 dní a během individuálních setkání Vás naučí sestavit si správný jídelníček pro dosažení vašich cílů, pomůže s orientací při nákupu potravin a bude Vám oporou po celou dobu programu.

Na co se můžete těšit, pokud zvolíte individuální výživové poradenství

 • 5x měření tělesných hodnot přístrojem InBody s analýzou výsledků
 • Úvodní konzultace, kde rozebereme stávající režim stravování a aktivit, probereme jídla a potraviny, které máte a nemáte rádi, alergie, potravinové intolerance, zdravotní problémy, dle výsledků měření na InBody stanovíme reálný cíl a kroky, které k němu povedou.
 • Startovací jídelníček na míru na 15 dní (kde zakomponujeme informace z úvodní konzultace). Jídelníček je podrobný včetně receptů a nastavený dle domluvy s klientem, aby odpovídal dennímu režimu a stravovacím preferencím klienta.
 • 3x průběžná konzultace (jsou vždy spojená s měřením na InBody). Na těchto konzultacích se zaměřujeme na edukaci ohledně tvoření jídelníčku, nastavení makroživin, výběru a nákupu potravin apod. Klienta učíme, jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů. Jídelníček, který bude respektovat chutě klienta a bude obsahovat dostatečné množství energie, aby tempo hubnutí odpovídalo realitě a udržitelnosti do budoucna.
 • rozsáhlý receptář (PDF soubor) pro inspiraci při sestavování vlastního jídelníčku (obsahuje hlavní jídla, tipy na snídaně a svačiny, polévky, dezerty, saláty, pomazánky)
 • online podpora v průběhu celého programu (komunikace přes whatsapp nebo FB) + možnost telefonického konzultování případných nejasností
 • přístup do FB skupinky s online lekcemi pro domácí cvičení
 • možnost členství v uzavřené FB skupince, která bude vytvořena primárně pro účastníky skupinových setkání, což však nevylučuje účastníky individuálního programu – zde se budeme navzájem podporovat, chlubit se menšími i většími úspěchy, přidávat zde budeme i další informace a tipy
 • Závěrečná výstupní konzultace, kde zhodnotíme výsledky celého programu a doporučíme případný další postup (pro další hubnutí, udržení váhy apod)

modrý balíček - 20 lekcí + 5x měření InBody + indiv. výživ. poradenství    ► cena 8100,- (běžná cena 9635,-)

zelený balíček - 30 lekcí + 5x měření InBody + indiv. výživ. poradenství    ► cena 9050,- (běžná cena 11035,-)

červený balíček - 40 lekcí + 5x měření InBody + indiv. výživ.poradenství   ► cena 9900,- (běžná cena 12435,-)

Pokud se však obejdete bez naší pomocí při cvičení, nebo vlastníte Multisport kartu, ale přesto byste rádi využili služeb naší výživové poradkyně, lze si zakoupit balíčky SUPER i EXTRA bez skupinových lekcí:

balíček SUPER bez lekcí - 3x měření InBody + skupinové výživové poradenství  ► cena 2900,-

balíček EXTRA bez lekcí - 5x měření InBody + individuální výživové poradenství ► cena 5500,-

K tomu všemu budete zároveň zařazení do soutěže o hodnotné ceny.

Všichni účastníci budou během celého programu mít možnost zúčastnit se soutěže o nejúspěšnější proměnu. Při každém měření se porovná úbytek tuku ve vašem tělem a množství nabrané svalové hmoty. Klient/ka s nejvyššími rozdíly (porovnání první a poslední měření) vyhraje kredit ve výši 1.000,- Kč do našeho studia. Ale i další úspěšní absolventi se mohou těšit na hodnotné ceny.

Proto neváhejte podpořit své zdraví a sebevědomí a zapojte se i s další Vámi blízkou osobou, se kterou se můžete ve vašem snažení podporovat.

Navíc zvýhodněná cena hlídaní dětí během lekcí jen za 30,- Kč

Přihláška do programu NOVÉ TĚLO  v novém roce 2022

Zájemci se mohou přihlásit e-mailem na: fitkolovraty@seznam.cz  Poté Vám pošleme přihlášku, organizační pokyny a info k platbě (platba pouze v hotovosti nebo převodem na účet).

Do e-mailu prosím uveďte vybranou variantu.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Pondělí dle rozvrhu lekcí
Úterý dle rozvrhu lekcí
Středa dle rozvrhu lekcí
Čtvrtek dle rozvrhu lekcí
Pátek dle rozvrhu lekcí
Neděle dle rozvrhu lekcí

Během prázdnin je recepce otevřená vždy cca 15 min před začátkem lekce. Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během cvičení. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio zamčené.

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pro cvičící klienty pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 10 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.