ONLINE REZERVACEFacebook

DĚTSKÝ KOUTEK

Postaráme se o vaše děti během doby, kdy budete cvičit.

Hlídáme miminka, děti lezoucí, chodící, menší i větší.

Hlídání dětí během cvičení je k dispozici u všech dopoledních a večerních lekcí ve všední dny (pondělí-pátek). Pokud z provozních důvodů není hlídání dětí k dispozici, je lekce bez hlídání v rozvrhu v rezervačním systému označena - bez hlídání dětí.

Některé víkendové lekce (workshopy, prodloužené, maratony...) mohou být i s možností hlídání dětí - tato lekce je pak v rezervačním systému označena - s možností hlídání dětí.

Službu hlídání dětí není potřeba rezervovat.

Vstup dítěte do cvičebního sálu je povolen pouze ve výjimečných případech se souhlasem obsluhy recepce a ve vymezených cvičebních lekcích pro děti.

Cena hlídání dětí během dopoledního cvičení:  50,- / 1 dítě, případně 80,- /  2 děti od jedné maminky

Cena hlídání dětí během večerních lekcí: 30,- / 1 dítě

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby
+420 722 617 745 po celý den (Martina Tůmová - studio manager)
fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba

Provozní doba od 25. 2. 2019

Pondělí dle lekcí 16:00 - 21:00
Úterý dle lekcí 16:00 - 21:15
Středa dle lekcí 15:45 - 20:45
Čtvrtek zavřeno 18:30 - 21:15
Pátek dle lekcí

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pokud se konají skupinové lekce/kurzy a to vždy cca 15 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů.V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.