ONLINE REZERVACEFacebook

FIT I PO PORODU s Martinou

« zpět na seznam

FIT I PO PORODU   

kapacita : 7 osob

termín : 16.9. - 9.12.2020 - středy 18,00 - 18,55  (12 lekcí)  s Martinou Tůmovou  (necvičí se 28.10.2020)    

Cena : 2400,-

Platba kurzu v hotovosti nebo převodem na účet. Přihlášku pošleme e-mailem po přihlášení. 

Přihlášky : fitkolovraty@seznam.cz

Kurz se otevře v případě minimálního počtu 4 přihlášených.

Lekce jsou určené všem maminkám, které jsou čerstvě po porodu a nebo rodily již před delší dobou, ale se cvičením ještě po porodu nezačaly a chtějí své tělo dostat postupně zase do kondice.

Cílem lekcí je vrátit tělo do "původního" stavu s využitím vrozených svalových souher, které při svém pohybování využívají právě miminka a malé děti. Během cvičení nebudeme používat zaběhlé pokyny, které třeba z lekcí, které jste dříve před porodem navštěvovaly znáte, a které bohužel ve většíně případů nevedou k aktivaci vrozené lidské motoriky, přetěžují určité svalové partie a nevedou k funkčnímu zapojení svalů celého těla.

Během cvičení se budeme seznamovat se svým tělem a učit se hýbat tak, jak je pro naše tělo přirozené s využitím  hybných programů, s kterými jsme se všichni narodili, ale které jsme bohužel během života zapomněli používat a sklouzli k používání náhradních pohybových vzorů. Našim cílem bude během každého pohybu zapojit tělo jako celek, tzn. vždy pracuje trupové svalstvo i končetiny a v začátcích hooodně i náš mozek :-).

Lekce je vhodná pro všechny maminky, tj. pro ty, které rodily přirozenou cestou i císařským řezem. Se cvičením není třeba otálet, lekce může maminka začít navštěvovat i pár dní po porodu (pokud se na to cítí), svaly totiž zapojujeme stejným způsobem jako při chůzi a dalších běžných denních pohybech... Pokud tedy jste schopná chodit, můžete dorazit i na toto cvičení :-)

Na lekcích budeme pilovat techniku cviků, tak aby provedení bylo správné a cvičení přineslo očekávany efekt. Kurz je koncipován tak, že některé lekce jsou věnovány nácviku správného provedení cviků, řešení dotazů a případných konkrétních požadavků účastnic a jiné lekce budou více kondiční, kde si i trošku zapotíme a v určitém tempu využijeme již naučené cviky a pozice. Během kurzu se zaměříme i na problematiku diastázy přímého břišního svalu, ztuhlý hrudník a s tím spojený i špatný dechový stereotyp, špatné nastavení pánve apod. 

Po absolvování kurzu budou maminky umět základní cviky a pozice, z kterých pak vycházíme na skupinových lekcích jako je bodyform, kruháč, bříško + hýždě apod..., zlepší se jim kondice, držení těla a budou připraveny na běžné skupinové lekce z našeho rozvrhu, které by bez obav měly zvládnout :-)

Pokud chtějí absolventky i nadále pokračovat ve cvičení v malé skupince, tak pro ně je pak určen kurz Fit Máma - pokročilí, kde už přidáváme náročnější cviky a pozice a i tempo lekcí je svižnější.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby
+420 722 617 745 Martina Tůmová - studio manager
fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce - do odvolání od 9.10.2020  je studio zavřené

Pondělí ---
Úterý ---
Středa ---
Čtvrtek ---
Pátek ---
Neděle ---

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 15 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, většinou si klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.