ONLINE REZERVACEFacebook

MASÁŽE A TERAPIE

Masáže a terapie provádí zkušená terapeutka Monika Císařová.

Nabízené masáže a terapie

 • klasická rekondiční masáž
 • relaxační masáž
 • těhotenská masáž
 • indická antistresová masáž hlavy
 • baňková masáž
 • reflexní terapie
 • kinesiotaping

Klasická rekondiční masáž

Klasická rekondiční masáž slouží k odstranění únavy a osvěžení, k relaxaci a uvolnění svalstva, povzbuzení oběhového a lymfatického systému. Klasická masáž je také vhodná nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také jako prevence proti traumatům a nemocem. Je vhodná zejména při problémech s pohybovým aparátem, pro rekreační i vrcholové sportovce a jedince, kteří mají rádi hloubkové masáže.

Individuální zaměření na konkrétní problematické partie daného klienta s případným využitím dalších technik po doporučení terapeuta a dohodě s klientem,

Kontraindikace: problémy s kůží (plísně, silné akné - platí pro oblasti, kde probíhá masáž), rakovina, vysoký krevní tlak, křečové žíly (vnitřní i vnější), těhotenství (zálěží na části těla, kde má masáž probíhat - po dohodě), akutní stavy nachlazení, virózy, teplota atd.

Relaxační masáž

Relaxační masáž, která působí nejen na tělo, ale i mysl. Silných účinků dosahuje díky přírodním látkám, jako jsou silice a esenciální oleje. Podporuje imunitní systém, pomáhá uvolnit napětí a stres. Vhodně volenými esenciálními oleji dosáhneme úlevy při řadě psychických problémů. Zpomaluje dech a navozuje lepší pocit relaxace, zlepšuje pohyblivost kloubů, posiluje imunitní systém, „oživuje“ pokožku, stimuluje metabolismus buněk – odvádí toxické látky z těla a zvyšuje prokrvení kůže.

Výběr aromatického oleje na míste s terapeutem dle aktuální nabídky.

Kontraindikace: problémy s kůží (plísně, silné akné - platí pro oblasti, kde probíhá masáž), rakovina, vysoký krevní tlak, křečové žíly (vnitřní i vnější), těhotenství (zálěží na části těla, kde má masáž probíhat - po dohodě), akutní stavy nachlazení, virózy, teplota atd.

Těhotenská masáž

Má blahodárné účinky, jak pro maminku, tak pro dítě. Při pravidelných masážích má pozitivní vliv na hladký průběh těhotenství a porodu samotného. Jsou stimulovány matčiny orgány, které jsou během těhotenství více zatěžované. Energie lépe proudí a díky uvolnění matčiných svalů, má i dítě více prostoru. Což má velký vliv nejen na jeho psychiku, ale může se díky tomu dostat do správné polohy, potřebné k hladkému a bezproblémovému porodu.

V prvních třech měsících těhotenství není těhotenská masáž vhodná, protože je plod v nejchoulostivější fázi růstu. Z tohoto důvodu je lepší počkat, nejlépe vše probrat se svým lékařem a je-li vše v pořádku, jsou masáže bezpečné a to až do konce těhotenství.

Indická antistresová masáž hlavy

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí blahodárně na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.

Filosofie indické masáže hlavy je založena na víře v proudění tělesných energií. Pokud energie neprotéká tělem správně, dochází k jejímu hromadění, což má za následek vznik stresu, bolesti nebo dokonce vypadávání vlasů.

 • Zlepšuje krevní oběh hlavy, krku, obličeje, ramen
 • Zmírňuje stres, napětí, únavu, bolest
 • Stimuluje růst vlasů
 • Zlepšuje koncentraci a paměť
 • Podílí se na zlepšení imunitního systému
 • Je možné ji kombinovat s klasickou masáží nebo relaxační masáží

Baňková masáž

Baňková masáž je starověká čínská metoda. V západních zemích se používá hlavně k léčbě pohybového aparátu v Číně ji však používají k léčení a prevenci různých onemocnění (zažívací a vylučovací systém, atp.).

Jedná se o kombinaci klasické masáže a baňkování s využitím silikonových baněk. Baňka podtlakem v místě působení přivodí prokrvení, prohřátí a okysličení dané oblasti. Tím dochází k odplavení nahromaděných škodlivin, úlevě při bolestech zad a k úpravě funkce příslušného vnitřního orgánu. Podtlak má však za následek popraskání jemných vlásečnic a vzniká malý krevní výron zřetelný jako modřina (lidově řečeno “cucflek”). Je méně hlubší a za pár dní se vstřebá (rychlost vstřebávání je individuální, s častějším opakováním aplikace se zkracuje). Působení baňkou pozitivně ovlivňuje také pochody látkové výměny v přilehlém okolí a stimulujeme imunitu organismu.

Účinek baňkování:  tělo se prokrví, prokysličí, uvolní, obnovuje správnou funkci vnitřních orgánů, ovlivní lymfatický systém – z těla se odplaví velké množství škodlivin.

Kontraindikace: problémy se srážlivostí krve, rakovina, akutní stavy (nachlazení,teplota, viróza...), problémy s kůží (plísně, silné akné), vysoký krevní tlak, křečové žíly (vnitřní i vnější).

Reflexní terapie - NOVINKA !

Reflexní terapie je přibližně 5000 let stará metoda péče o zdraví. Vznikla ve východní Asii. Pracuje s reflexními body, které se nacházejí na celém těle, nejčastěji se ale využívají reflexní plošky nohou. Původním úkolem reflexní terapie byla prevence, dnes je však hojně používána především k léčbě. 
Pomocí reflexní terapie lze výborně vyladit zdravý organismus, uvolnit svalové i jiné křeče a nastartovat či podpořit detoxikaci organismu. 
Reflexní terapií lze řešit či podporovat uzdravování závažnějších i lehčích onemocnění či urychlit a podpořit poúrazovou rekonvalescenci. a Je velmi vhodná při jakýchkoliv potížích pohybového aparátu (problémy s krční a celou páteří, bolesti zad, bolesti kloubů, bolesti hlavy, migrény atp.). Je velmi vhodná i jako doplněk k psychoterapii.

Kinesiotaping

500,- /60 min včetně materiálu (cena se upravuje poměrem dle času)

Kinezio tejpování je moderní terapeutická metoda, kdy se na tělo aplikují různě barevné elastické pásky. Pásky jsou vyrobeny převážně z bavlny a jejich váha a tloušťka je srovnatelná s lidskou kůží. Tejp propouští vzduch, vlhkost a je na něm speciálně naneseno vysoce hypoalergenní lepidlo. Tyto vlastnosti umožňují několikadenní nošení. Ideální doba aplikace tejpu je 7-10 dní.

Při aplikaci těchto speciálních tejpů dochází k několika účinkům na lidské tělo. Funkčnost tejpů spočívá především ve zvýšené cirkulaci přímo pod tejpem a následné zvýšení látkové výměny. Výsledkem je např. výrazné zlepšení rozsahu pohybu těla, omezení bolesti a zmenšení otoku. Technika může sloužit také jako doplňující terapie ke všem rehabilitačním procedurám, v době rekonvalescence poúrazových a pooperačních stavů.

Ceny masáží a terapií

 Klasická rekondiční masáž  40 min  500,-
 Klasická rekondiční masáž  60 min  700,-
 Klasická rekondiční masáž  90 min  900,-
 Relaxační masáž  60 min 650,-
 Relaxační masáž  90 min  850,-
 Těhotenská masáž 40 min 450,-
 Těhotenská masáž  60 min  650,-
 Indická antistresová masáž hlavy  40 min  500,-
 Baňková masáž  40 min  450,-
 Baňková masáž  60 min  650,-
 Reflexní terapie  90 min  1100,-

Platby za masáže lze provádět pouze v hotovosti.

Objednávky na masáž

 • e-mailem na fitkolovraty@seznam.cz
  Do e-mailu napište typ a délku masáže o jakou máte zájem, jaké jsou vaše časové možnosti (zda můžete dopoledne, odpoledne, večer) a telefonický kontakt. Budeme vás kontaktovat s nabídkou termínů.
 • telefonicky na 722 617 745 – k dispozici během celého dne

Objednávky (a případné rušení objednávek) na dopolední masáže přijímáme nejpozději do 7:30 téhož dne, odpolední a večerní masáže je nutné objednávat (a případně rušit) nejpozději do 13:00 téhož dne.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby
+420 722 617 745 po celý den (Martina Tůmová - studio manager)
fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba

Provozní doba 8. 7.  - 14.7. 2019

Pondělí dle lekcí 18:00 - 20:30
Úterý dle lekcí 17:45 - 20:00
Středa dle lekcí 18:15 - 20:00
Čtvrtek dle lekcí 17:45 - 20:15
Pátek dle lekcí dle lekcí

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pokud se konají skupinové lekce/kurzy a to vždy cca 15 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů.V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.