ONLINE REZERVACEFacebook

SKUPINOVÉ LEKCE

Skupinové lekce u nás probíhají ve 2 sálech (malý a velký).

Podložky na cvičení jsou k dispozici pro všechny naše klienty, případně si můžete přinést svou vlastní (většinou tak praktikují klienti, co navštěvují lekce jógy).

Popisy všech lekcí naleznete vždy i u konkrétní lekce po rozkliknutí v našem rezervačním systému.


BODYFORM

Kondiční lekce zaměřená na komplexní formování celého těla kombinující cvičení s vlastní vahou těla a cvičebních pomůcek jako jsou lehké činky, gumičky, velké míče, bosu, trx, flowin...  Lekce obsahuje úvodní cca 10 - 20 minutový warm-up (formou jednoduchých  aerobikových prvků, aerobikové sestavy, s využitím bosu či velkých míčů...) a poté posilování celého těla, kde využíváme již zmíněných pomůcek. Každá lekce je jiná,každý týden se můžete těšit na jiné pomůcky :-).

Vhodná pro začátečníky i pokročilejší cvičence.

BOSU

Lekce, při které se cvičí s originální balanční pomůckou BOSU®.

Lekce je pokaždé originální, záleží na lektorce, jaký typ tréninku připraví. Setkat se můžete s delší cardio částí (například formou jednoduché choreografie) a poté dynamickým posilovacím tréninkem zaměřeným na celé tělo, jindy bude lekce vedena jako bodyform, tzn. po kratším úvodním zahřátí (bez poskoků) následuje posilování celého těla. Setkat se můžete i s typem lekce, kdy se trénink zaměří jen na určité partie (například hýždě) a celá lekce bude vedena (warm-up i posilování) tak, aby daná partie pracovala po celou dobu tréninku.

Součástí lekce je vždy zklidnění, protažení a relaxace.

Náročnost lekce a její náplň je vždy přizpůsobena klientům, kteří na danou lekci dorazí.

DANCE ZUMBA

Lekce pro milovníky tance a hudby. Rozvlňte tělo při latinskoamerické nebo popové hudbě, kterou znáte z rádií a televize. Tančíme nejen na zahraniční, ale i české interprety. Střídavá intenzita tempa zaručí vysoký kalorický výdej.

LADIES DANCE

Ladies Dance – lekce zaměřené především na ladné, elegantní a svůdné ženské pohyby. Přijďte se odreagovat od každodenního shonu, věnovat vyhrazený čas samy sobě a vytvořit si svůj osobitý ženský taneční styl. Lekce Ladies Latino vychází z principu „jednoduché a zábavné“, nicméně výsledný efekt tanečních celků, které budeme společně krok za krokem pilovat, vás jistě mile překvapí. Díky důkladnému nácviku se naučíte skvěle ovládat své tělo, vylepšíte jeho držení a pozvednete své sebevědomí. Lekce se skládá z úvodní rozcvičky a krátkého protažení, výuky jednotlivých krokových variací do tanečních choreografií a následné protančení na vybranou skladbu ve stylu Latino, Bachata, Flirt Dance, Street Dance nebo Moderního tance, které můžete vidět v hudebních klipech. Lekce Ladies Dance jsou vhodné i pro začátečnice a jsou určeny ženám všech věkových kategorií.

FIT DANCE

Lekci Fit Dance protančíte na různé hudební a taneční styly. Lekce je pestrá - plná různých krokových variací a různých písniček a každý si v ní najde "to svoje". Fit Dance nabízí možnost propojení pohybu a zábavy. Cílem je, aby si každý hodinu maximálně užil, zatančil si, odreagoval se, zapotil a odešel s dobrou náladou.

Při tanci zformujete celé tělo. V jednotlivých písničkách a při jednotlivých krokových variacích zapojíte všechny svaly na těle. Není důležité tančit přesně jako instruktorka - každý jsme jiný a každý i jinak tančíme, důležité je se pohybovat, tančit a hodinu si maximálně užít.

Fit Dance je zábavná a moderní forma fitness hodiny, která vychází z nejrůznějších tanečních stylů jako je disco dance, aerobic, street dance, ladies dance, MTV dance, samba, rumba, jive apod.

FYZIOTRÉNINK

Lekce Fyziotréninku se konají formou uzavřených kurzů pro menší skupinku lidí. Lekce na sebe navazují a pro maximální efekt je nutná pravidelná účast na lekcích, proto není možné lekce navštěvovat jednotlivě jednou za čas...

Fyziotrénink je zdravotně funkční cvičení úplně pro každého bez ohledu na věk a kondici. Fyziotrénink je určený i těhotným ženám a maminkám po porodu.

  • Cvičení pro zdravou a pružnou páteř
  • Harmonická spolupráce břišních a zádových svalů při každém pohybu
  • Zlepšená kvalita dýchacího stereotypu
  • Pružné a silné pánevní dno
  • Celkové zlepšení držení těla
  • Stabilita v klíčových kloubech

Cvičí se bez bot - v ponožkách, případně bez.

Na lekcích Fyziotréninku se budeme učit pomocí vrozené motoriky spontánně aktivovat celotělové svalové souhry, tak aby se tělo znovu naučilo hýbat funkčně, ekonomicky a především přirozeně, tak jak tomu bylo, když jsme byly malé děti. Nebudeme trénovat izolovaně pomocí cviků jednotlivé svaly, ale pomocí komplexních pohybů budeme trénovat tělo jako celek. Pomocí naší vrozené motoriky, tak při cvičení bude docházet ke stabilitě v kloubech, k napřimování pátěře a tím pádem i k regeneraci plotének. V prvních lekcích se budeme hodně věnovat vnímání svého těla - uvědomíme si, že aktivní zapojení rukou i nohou nám aktivuje i střed těla, bez vědomého zatínání svalů, stahování pánevního dna apod., jediné na co při cvičení budeme myslet, bude cílený pohyb, který chceme udělat a mozek už pak sám zařídí, aby se tak stalo :-)

123

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby
+420 722 617 745 Martina Tůmová - studio manager
fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce - do odvolání od 9.10.2020  je studio zavřené

Pondělí ---
Úterý ---
Středa ---
Čtvrtek ---
Pátek ---
Neděle ---

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 15 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, většinou si klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.