ONLINE REZERVACEFacebook

SKUPINOVÉ LEKCE

Skupinové lekce u nás probíhají ve 2 sálech (malý a velký).

Podložky na cvičení jsou k dispozici pro všechny naše klienty, případně si můžete přinést svou vlastní (většinou tak praktikují klienti, co navštěvují lekce jógy).

Popisy všech lekcí naleznete vždy i u konkrétní lekce po rozkliknutí v našem rezervačním systému.


BODYFORM

Kondiční lekce zaměřená na komplexní formování celého těla kombinující cvičení s vlastní vahou těla a cvičebních pomůcek jako jsou lehké činky, gumičky, velké míče, bosu, trx, flowin...  Lekce obsahuje úvodní cca 10 - 20 minutový warm-up (formou jednoduchých  aerobikových prvků, aerobikové sestavy, s využitím bosu či velkých míčů...) a poté posilování celého těla, kde využíváme již zmíněných pomůcek. Každá lekce je jiná,každý týden se můžete těšit na jiné pomůcky :-).

Vhodná pro začátečníky i pokročilejší cvičence.

BOSU

Lekce, při které se cvičí s originální balanční pomůckou BOSU®.

Lekce je pokaždé originální, záleží na lektorce, jaký typ tréninku připraví. Setkat se můžete s delší cardio částí (například formou jednoduché choreografie) a poté dynamickým posilovacím tréninkem zaměřeným na celé tělo, jindy bude lekce vedena jako bodyform, tzn. po kratším úvodním zahřátí (bez poskoků) následuje posilování celého těla. Setkat se můžete i s typem lekce, kdy se trénink zaměří jen na určité partie (například hýždě) a celá lekce bude vedena (warm-up i posilování) tak, aby daná partie pracovala po celou dobu tréninku.

Součástí lekce je vždy zklidnění, protažení a relaxace.

Náročnost lekce a její náplň je vždy přizpůsobena klientům, kteří na danou lekci dorazí.

DANCE ZUMBA

Lekce pro milovníky tance a hudby. Rozvlňte tělo při latinskoamerické nebo popové hudbě, kterou znáte z rádií a televize. Tančíme nejen na zahraniční, ale i české interprety. Střídavá intenzita tempa zaručí vysoký kalorický výdej.

LET´S DANCE

Let's dance je vedená hodina plná tance, zábavy a relaxu. Vyzkoušíte si různé taneční styly a choreografie. Všechny určitě znáte písně z Hříšného tance, Pomády nebo třeba nesmrtelnou Madonnu? Každá píseň má svou vlastní choreografii s jednoduchými kroky, tedy snadnými k zapamatování. Kroky si vždy před písní ukážeme a vy tak můžete celou lekci protančit, aniž byste se museli cokoli dlouze učit. Kroky se navíc často opakují :)

Na lekci neposilujeme, pouze pálíme kalorie ve svižném tempu :-) Dostatek vody s sebou!

Lekce je určena všem milovníkům tance. Nerozlišujeme začátečníky nebo pokročilé...

FIT DANCE

Lekci Fit Dance protančíte na různé hudební a taneční styly. Lekce je pestrá - plná různých krokových variací a různých písniček a každý si v ní najde "to svoje". Fit Dance nabízí možnost propojení pohybu a zábavy. Cílem je, aby si každý hodinu maximálně užil, zatančil si, odreagoval se, zapotil a odešel s dobrou náladou.

Při tanci zformujete celé tělo. V jednotlivých písničkách a při jednotlivých krokových variacích zapojíte všechny svaly na těle. Není důležité tančit přesně jako instruktorka - každý jsme jiný a každý i jinak tančíme, důležité je se pohybovat, tančit a hodinu si maximálně užít.

Fit Dance je zábavná a moderní forma fitness hodiny, která vychází z nejrůznějších tanečních stylů jako je disco dance, aerobic, street dance, ladies dance, MTV dance, samba, rumba, jive apod.

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ

Lekce pro nastávající maminky probíhají vždy formou kurzů, aby cvičila stálá skupinka těhotných a dala se podle toho přizpůsobit náplň lekcí.

Jedná se o přirozenou a méně náročnou formu cvičení, kterou zvládne každá nastávající maminka. 

Info k podzimnímu kurzu od 22.9.2021 

123

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Pondělí dle rozvrhu lekcí
Úterý dle rozvrhu lekcí
Středa dle rozvrhu lekcí
Čtvrtek dle rozvrhu lekcí
Pátek dle rozvrhu lekcí
Neděle dle rozvrhu lekcí

Během prázdnin je recepce otevřená vždy cca 15 min před začátkem lekce. Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během cvičení. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio zamčené.

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pro cvičící klienty pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 10 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.