ONLINE REZERVACEFacebook

SKUPINOVÉ LEKCE

Skupinové lekce u nás probíhají ve 2 sálech (malý a velký).

Podložky na cvičení jsou k dispozici pro všechny naše klienty, případně si můžete přinést svou vlastní (většinou tak praktikují klienti, co navštěvují lekce jógy).

Popisy všech lekcí naleznete vždy i u konkrétní lekce po rozkliknutí v našem rezervačním systému.


BODYPILATES

Méně náročná lekce s prvky pilates vhodná pro cvičence pokročilejšího věku, či pro netrénované jedince. Náplní lekce je po úvodním warm-upu (bez poskoků) posilování celého těla i s využitím gumiček, pilates copů, overballů a dalších pomůcek.

FYZIOJÓGA

Cvičení vychází z klasické hathajógy a propojuje ji s poznatky moderní vývojové kineziologie. Naučíme se, jak lépe používat své tělo nejen během lekcí jógy, ale i v každodenním životě. Lekce probíhají v pomalém tempu, s důrazem na techniku a správnost provedení jednotlivých cviků/ásan.
Cvičení je vhodné pro začátečníky.

Fyziojóga je vhodná úplně pro každého, bez ohledu na kondici či věk.

JEMNÁ JÓGA

Lekce jemné jógy jsou vhodné pro mírně pokročilé i začátečníky. Cvičení je vedeno převážně v pomalém tempu. Naučíme se, jak pracovat s dechem, vnímat vlastní tělo a respektovat jeho možnosti. Zkusíme díky jógovým pozicím posouvat hranice naší pružnosti, trénovat koordinaci a nacházet stabilitu. Lekci zakončíme relaxací. Naším společným cílem bude odcházet ze cvičení s pocitem získané energie a celkového osvěžení. 

JÓGA PRO SENIORY

Cvičení vychází z klasické hathajógy a propojuje ji s poznatky moderní vývojové kineziologie. Budeme znovu objevovat a využívat vrozené svalové souhry. Díky tomu dojde k napřímení, uvolnění a zpružnění páteře a zároveň ke stabilizaci a mobilizaci klíčových kloubů. Každá lekce bude přizpůsobena dle aktuálních zdravotních možností účastníků. 

VINYASA JÓGA

Večerní lekce založená na vinyasa józe, což je styl jógy, ve kterém plynule propojujeme jógové pozice s dechem v dynamických nebo jemnějších sestavách. V této praxi vytváříme prostor pro harmonii těla i mysli. Učíme se pozorně a vědomě vnímat svoje tělo, zklidnit mysl, prožívat každou pozici na podložce, ale i každodenní život mimo ni. Každá lekce je jiná, je zde prostor pro kreativitu a přizpůsobení skupině a každému klientovi volbou jednodušší varianty jednotlivých pozic. Směřujeme k prožívání přítomného okamžiku, pozice, dechu až k meditaci v pohybu. Začínáme krátkou meditací, zklidněním, postupně rozpohybujeme a zahřejeme celé tělo, podpoříme sílu, stabilitu a pružnost, a celou praxi zakončíme příjemnou relaxací a uvolněním.

123

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Pondělí dle rozvrhu lekcí
Úterý dle rozvrhu lekcí
Středa dle rozvrhu lekcí
Čtvrtek dle rozvrhu lekcí
Pátek dle rozvrhu lekcí
Neděle dle rozvrhu lekcí

Během prázdnin je recepce otevřená vždy cca 15 min před začátkem lekce. Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během cvičení. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio zamčené.

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pro cvičící klienty pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 10 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.