ONLINE REZERVACEFacebook

Výživová poradna

Chcete zhubnout a máte za sebou třeba již několik ne zcela úspěšných pokusů ?

Cvičíte celkem pravidelně, myslíte si, že Váš jídelníček je vyvážený a stejně nevidíte žádné mimořádné výsledky ?

Chybí Vám motivace, stále si říkáte " zítra už určitě začnu " :-) a mít nad sebou dohled se Vám jeví jako jediné řešení ?

Spolu zapracujeme na Vašich přebytečných kilech, dodáme odvahu a nadšení, spoustu informací a budeme vás ve Vašem snažení podporovat. 

V naší výživové poradně nabízíme měření tělesné kompozice přístrojem InBody (více informací zde) včetně vysvětlení naměřených hodnot.

Měření na InBody je určeno všem, kteří třeba hubnou sami a chtějí si čas od času porovnat, jak na tom jsou se svalovou a tukovou hmotou. Pokud "startujete" nový životní styl a chcete mít počáteční vstupní hodnoty pro porovnání s tím, jak na tom budete třeba za 2 měsíce pravidelného cvičení doporučujeme rovněž přijít se změřit.

Výživové poradenství poskytujeme zejména formou edukačního programu s individuálním jídelníčkem, který klientovi "šijeme na míru" dle výsledků měření na InBody a detailního rozboru stravovacích preferencí a pohybových aktivit. Během programu učíme klienta sestavit si vyvážený jídelníček bez extrémů s respektováním svého denního režimu, pohybových aktivit a jeho chuťových preferencí. Naučíme klienta kombinovat potraviny tak, aby jídelníček byl vyvážený a obsahoval dostatečné množství bílkovin, optimální množství sacharidů a tuků a to vše v závislosti na jeho cílech a probíhajících pohybových aktivitách. Nedílnou součástí programu je seznámení klienta se zásadami optimálního nákupu potravin, které nezruinují jeho rodinný rozpočet. Pracujeme s běžně dostupnými potravinami a klademe důraz na využití lokálních surovin v rámci sezónních možností (není nutné mít v jídelníčku avokádo,exotické ovoce, kokosový cukr, datlový sirup jak si mnozí vyznavači zdravého životního stylu myslí).

Nabízíme komplexní balíček služeb (délka trvání programu je cca 12 týdnů) individuálního výživového poradenství s jídelníčkem na míru, který zahrnuje: 

  • 5x měření tělesných hodnot přístrojem InBody s analýzou výsledků
  • Úvodní konzultace, kde rozebereme stávající režim stravování a aktivit, probereme jídla a potraviny, které máte a nemáte rádi, alergie, potravinové intolerance, zdravotní problémy, dle výsledků měření na InBody stanovíme reálný cíl a kroky, které k němu povedou
  • Startovací jídelníček na míru na 15 dní (kde zakomponujeme informace z úvodní konzultace). Jídelníček je podrobný včetně receptů a nastavený dle domluvy s klientem, aby odpovídal dennímu režimu a stravovacím preferencím klienta. Tento jídelníček slouží v prvních dvou týdnech jako odrazový můstek. Během dalších konzultací se učíme, jak si takový jídelníček vytvořit, seznámíme se s aplikací Kalorických tabulek, která nám v začátcích bude velmi dobrým pomocníkem.
  • 3x průběžná konzultace (jsou vždy spojená s měřením na InBody). Na těchto konzultacích se zaměřujeme na edukaci ohledně tvoření jídelníčku, nastavení makroživin, výběru a nákupu potravin apod. Klienta učíme, jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů. Jídelníček, který bude respektovat chutě klienta a bude obsahovat dostatečné množství energie, aby tempo hubnutí odpovídalo realitě a udržitelnosti do budoucna.
  • rozsáhlý receptář (PDF soubor) pro inspiraci při sestavování vlastního jídelníčku (obsahuje hlavní jídla, tipy na snídaně a svačiny, polévky, dezerty, saláty, pomazánky) - aktualizované verze s novými recepty jsou pak v případě zájmu klientům posílány i po skončení programu
  • online podpora v průběhu celého programu (komunikace přes whatsapp nebo FB) + možnost telefonického konzultování případných nejasností
  • přístup do uzavřené FB skupinky s online lekcemi pro domácí cvičení
  • Závěrečná výstupní konzultace, kde zhodnotíme výsledky celého programu a doporučíme případný další postup (pro další hubnutí, udržení váhy apod)

Cena kompletního balíčku je 5400,- (lze platit hotově nebo převodem na účet - zašleme fakturu s údaji pro platbu)

Pokud hubnete na vlastní pěst a potřebujete třeba jen něco zkonzultovat nebo postrčit dál, je možné se objednat na jednorázovou konzultaci. To stejné platí i v případě, že pravidelně cvičíte, myslíte si že jídelníček máte vyvážený a přesto cítíte únavu, nedostatek energie, trápí Vás chutě na sladké či slané a chcete zkonzultovat, kde je ve vašem jídelníčku zakopaný pes. Třeba máte málo bílkovin, nebo je strava energeticky chudá apod...

Cena jednorázové konzultace je 500,- /60 min

Objednávky směřujte na fitkolovraty@seznam.cz nebo se osobně domluvte ve studiu s Martinou Tůmovou.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Pondělí dle rozvrhu lekcí
Úterý dle rozvrhu lekcí
Středa dle rozvrhu lekcí
Čtvrtek dle rozvrhu lekcí
Pátek dle rozvrhu lekcí
Neděle dle rozvrhu lekcí

Během prázdnin je recepce otevřená vždy cca 15 min před začátkem lekce. Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během cvičení. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio zamčené.

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pro cvičící klienty pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 10 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.