ONLINE REZERVACEFacebook

O NÁS A NAŠEM STUDIU

Jsme menší pohybové studio určené pro ženy, muže i děti všech věkových kategorií.

Kromě pohybových aktivit nabízíme i služby maséra a masérky.

V našem studiu vládne rodinná atmosféra. Snažíme se o to, aby se u nás klienti cítili komfortně a v případě jakýchkoliv dotazů či připomínek se na nás neváhali obrátit. Nerozlišujeme, zda je jeden z nás trenér, druhý uklízí či obsluhuje klienty a třetí třeba jen občas vypomáhá - všichni spolu udržujeme kamarádské vztahy, máme se rádi :-) a věříme, že se to přenáší i na naše klienty, kteří se stejně po čase stanou součástí naší velké "rodiny".

V prostorách recepce máme možnost posezení, kde si po tréninku či během odpoledních dětských kurzů můžete vychutnat kávu Nespresso, popovídat si s ostatními klienty, lektory - nebo si třeba jen trochu odfrknout předtím než půjdete po cvičení domů.

Veškeré pohybové aktivity u nás probíhají ve dvou sálech (malý a velký), které jsou plně vybaveny pro pestrý trénink. Během lekcí využíváme TRX, Flowin, Pump činky, jednoruční činky, gumičky, pilatesové copy, overbally, fitbally, expandéry, kettlebelly, BOSU®, boxovací totemy...). Pro naše klienty máme v nabídce pestrý výběr lekcí - dynamické, posilovací i lekce z kategorie body&mind.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby
+420 722 617 745 Martina Tůmová - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Pondělí            dle rozvrhu lekcí
Úterý dle rozvrhu lekcí
Středa dle rozvrhu lekcí
Čtvrtek dle rozvrhu lekcí
Pátek dle rozvrhu lekcí
Neděle dle rozvrhu lekcí

Během prázdnin je recepce otevřená vždy cca 15 min před začátkem lekce. Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během cvičení. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio zamčené.

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pro cvičící klienty pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 10 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.