ONLINE REZERVACEFacebook

O NÁS A NAŠEM STUDIU

Jsme menší pohybové studio určené pro ženy, muže i děti všech věkových kategorií.

Kromě pohybových aktivit nabízíme i služby maséra a masérky.

V našem studiu vládne rodinná atmosféra. Snažíme se o to, aby se u nás klienti cítili komfortně a v případě jakýchkoliv dotazů či připomínek se na nás neváhali obrátit. Nerozlišujeme, zda je jeden z nás trenér, druhý uklízí či obsluhuje klienty a třetí třeba jen občas vypomáhá - všichni spolu udržujeme kamarádské vztahy, máme se rádi :-) a věříme, že se to přenáší i na naše klienty, kteří se stejně po čase stanou součástí naší velké "rodiny".

V prostorách recepce máme možnost posezení, kde si po tréninku či během odpoledních dětských kurzů můžete vychutnat kávu Nespresso, popovídat si s ostatními klienty, lektory - nebo si třeba jen trochu odfrknout předtím než půjdete po cvičení domů.

Veškeré pohybové aktivity u nás probíhají ve dvou sálech (malý a velký), které jsou plně vybaveny pro pestrý trénink. Během lekcí využíváme TRX, Flowin, Pump činky, jednoruční činky, gumičky, pilatesové copy, overbally, fitbally, expandéry, kettlebelly, BOSU®, boxovací totemy...). Pro naše klienty máme v nabídce pestrý výběr lekcí - dynamické, posilovací i lekce z kategorie body&mind.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby
+420 722 617 745 po celý den (Martina Tůmová - studio manager)
fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce

Pondělí 8:45 - 11:30 17:15 - 21:00
Úterý 8:45 - 11:00 17:45 - 20:30
Středa     ------- 17:45 - 20:30
Čtvrtek 8:45 - 10:30 15:45 - 21:15
Pátek 8:30 - 10:30        -------
Neděle zavřeno 17:30 - 21:30

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pokud se konají skupinové lekce/kurzy (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 15 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, většinou si klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.