ONLINE REZERVACEFacebook

BLESKOVÁ AKCE na BŘEZEN

« zpět na seznam novinek

7. 3. 2022

Blesková akce v podobě VIP permanentky. V rámci VIP permanentky využíváte skupinové lekce dle svého výběru z našeho rozvrhu.

Permanentka vám umožňuje vstup na 1 lekci za den. Platnost je 30 po sobě jdoucích dní - začátek platnosti si můžete nastavit (čerpání je nutné zahájit v rozmezí od 7.-25.března 2022). K zakoupení jsou ale již nyní.

Pokud chcete začít ladit formu do plavek je ten nejvyšší čas.

Více informací získáte na naší recepci nebo na e-mailové adrese fitkolovraty@seznam.cz.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.