ONLINE REZERVACEFacebook

Fit do plavek 2022

« zpět na seznam novinek

29. 3. 2022

V rámci programu si můžete vybírat lekce z našeho rozvrhu dle svých preferencí. Střídejte třeba taneční lekce s fitboxem pro maximální energeticky výdej nebo rýsujte tělesné křivky na lekcích silovějšího charakteru (Funkční trénink, TRX, Kettlebells & Nakládačky). Nebo zkouušejte postupně všechny lekce z rozvrhu a pak se rozhodněte, které vám vyhovují nejvíc. 

Během 8 týdnů trvání programu můžete vyzkoušet 20 - 40 lekcí (tj. cvičení průměrně až 5x týdně). Zaleží jen na vás, kterou variantu si zvolíte.

Více informací o programu najdete zde :

https://www.fitkolovraty.cz/nabizime/program-fit-do-plavek/

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.