ONLINE REZERVACEFacebook

Lekce pro SPOKOJENÁ ZÁDA

« zpět na seznam novinek

6. 3. 2022

Bolí vas často záda? Máte občas nebo dokonce i dost často pocit, že se nemůžete hnout? Řešíte bolesti zad tím, že si vezmete růžovou pilulku a čekáte, že tím se to srovná?

Bolest zad není normální.I když často můžete slyšet, že ve vašem věku už je to normální a že se s tím musíte smířit, není tomu tak. Pojďte se naučit, jak se svým tělem zacházet a o svá záda pečovat, tak aby nebolela a cítili jste se opět fajn. Záda sice hodně vydrží, ale časem o sobě můžou dát vědět a je to pak hodně nepříjemné. 

Dlouhé hodiny strávené u PC, špatná matrace na spaní, špatné zvedání těžkých břemen, nízká úroveň pohybové aktivity, špatná technika při cvičení -to vše se postupně na vašich zádech podepisuje a najednou zjistíte, že se nemůžete hnout.

Na tohle vše máme řešení! Lekce cvičení pro spokojená záda s Ivčou Bučinskou startuje ve středu 9.3.2022 od 9:00.
Lekce poté v rozvrhu najdete rovnou 3x, a to ve středu od 9:00, pátek od 8:00 a znovu v pátek od 17:30. Dopolední lekce jsou navíc s hlídáním dětí.

Pojďte se zbavit bolesti zad a zarezervujte si hodinu: https://fitkolovraty.isportsystem.cz/

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.