ONLINE REZERVACEFacebook

Novoroční Fit sobota - 7.leden 2023

« zpět na seznam novinek

14. 12. 2022

V sobotu 7.ledna se na vás na svých lekcích těší Lenka, Martina a Péťa. Vybírat tentokrát můžete z 9 lekcí (á 30 minut). Aby na vás pokaždé čekalo něco jiného, můžete se tentokrát těšit na lekce, které v rozvrhu běžně nenajdete. Cvičí se v obou sálech, proto prosím pozor při rezervacích, abyste si v jeden čas rezervovali pouze jednu lekci. Pokud děláte rezervaci třeba pro kamarádku, prosím napište do poznámky např. pro kámošku, ať víme, že to není omyl a nepokoušíte se o rozpůlení své osoby do dvou sálů v jeden čas :-)

Kombinace lekcí je libovolná. Můžete si odcvičit třeba jen dvě lekce, nebo si dát 3 :-). Ještě lepší jsou 4, kdy si můžete odcvičit třeba dvě, pak si dát pauzičku a potom další dvě. Borci zvládnou všech 5 :-)

V rezervačním systému najdete u každé lekce popis toho, co od lekce můžete očekávat. Takže se neděste názvů :-) a čtěte podrobnosti lekce.

Rezervace jsou možné již nyní. Každou lekci si musíte zarezervovat zvlášť. Multisportka platí na 2 lekce á 30 minut (tedy klasická délka lekce 60 min). 

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.