ONLINE REZERVACEFacebook

POSLEDNÍ ŠANCE být FIT do plavek

« zpět na seznam novinek

5. 5. 2022

Pokud stále ještě nejste spokojeni se svou postavou - prostě stále to ještě není to pravé ořechové - a potřebujete před létem ještě trošku zabrat, shodit nějaké to kilo a vyrýsovat postavu, máme pro vás POSLEDNÍ ŠANCI být FIT do plavek.

Program je variabilní a každý si tak může vybrat variantu, která mu pomůže s dosažením vytyčeného cíle a která vyhovuje jeho časovým možnostem. Program trvá 5 týdnů a vybíráte si ze dvou vypsaných termínů (1. termín 9.5. - 12.6.2022  nebo 2. termín 16.5. - 19.6.2022). 

varianta A - cvičím v průměru 2x týdně - balíček obsahuje 10 lekcí, které si sami vybíráte dle svých preferencí,

varianta B - cvičím v průměru 3x týdně - balíček obsahuje 15 lekcí, které si sami vybíráte dle svých preferencí,

varianta C - cvičím, jak často chci - balíček obsahuje neomezenou permanentku - lze chodit po dobu trvání programu každý den, max. na 2 lekce denně, které si sami vybíráte dle svých preferencí,

PLUS navíc:

  • úvodní a závěrečné měření na přístroji InBody
  • motivační soutěže 
  • zvýhodněná cena pro hlídání dětí 

Více informací o POSLEDNÍ ŠANCI být FIT do plavek naleznete zde: https://www.fitkolovraty.cz/nabizime/posledni-sance-fit-do-plavek-za-5-tydnu/

NEMUSÍME JISTĚ POUKAZOVAT NA TO, ŽE LÉTO JE ZA DVEŘMI, A TAK DŮRAZNĚ DOPORUČUJEME VYUŽÍT VARIANTY C - NEOMEZENÉ PERMANENTKY - A DÁT SI POŘÁDNĚ DO DĚLA, ŽE? :-)

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.