ONLINE REZERVACEFacebook

Přijďte vyzkoušet ukázkovou lekci ZDRAVÁ ZÁDA

« zpět na seznam novinek

27. 8. 2022

Od září přidáváme do rozvrhu více lekcí pomalejšího charakteru. Hned 3x týdně se můžete těšit  na lekci ZDRAVÁ ZÁDA :

Pondělky v 9:30 s Petrou

Středy 9:00 s Ivčou

Pátky 19:00 s Martinou /Petrou (lektorky se střídají)

Na začátku září máte možnost vyzkoušet ukázkové lekce ZDARMA - 2., 5. a 7.září ! Rezervace na ukázkové lekce kvůli kapacitě míst nutná.

Lekce Zdravá záda je vhodná pro všechny, kteří chtějí opečovat nejen svoje záda, ale i kyčle, uvolnit ztuhlý krk a procvičit a opečovat chodidla. Na lekcích můžete očekávat rehabilitační cviky, které vychází z vývojové kineziologie, jednoduché jógové pozice a další cviky, které pomůžou uvolnit a protáhnout záda a další partie, rozhýbat kyčle a ztuhlý krk a budeme pracovat i s našimi chodidly. Bolesti zad můžou být způsobeny špatným držením a používáním těla, které může začínat už od chodidel, proto se je naučíme správně používat. Kyčle nás můžou bolet kvůli ztuhlým svalům, které na lekcích budeme pravidelně protahovat což nám pomůže zmírnit nebo i úplně zbavit se bolesti (nejen kyčlí, ale i zad - hlavně spodní části). Zařadíme zde i cviky na břišní svaly, které jsou důležité pro správné držení těla a jejich oslabení souvisí s bolestmi zad. Na konci cvičení si dáme jako odměnu a poděkování svému tělu závěrečný relax celého těla.

Lekce jsou určeny úplně všem cvičencům. Jsou určené nejen osobám s bolestmi zad, ale i sportovcům, kteří chtějí kompenzovat jednostrannou zátěž těla (tenis, golf apod...). Pokud sedíte celý den v kanceláři a necítíte se na dynamickou lekci, ale chcete se přecejen trochu rozhýbat a udělat něco pro své tělo, je tato lekce vhodná i pro vás. Lekce jsou určeny i maminkám po porodu a těhulkám.

Cvičí se bez bot !

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.