ONLINE REZERVACEFacebook

DĚTSKÝ KOUTEK

!!! Od 11.5.2020 do odvolání z kapacitních a i hygienických důvodů zatím není možné hlídání dětí během večerních lekcí. K dispozici bude pouze během dopoledních lekcí (příští týden úterý + pátek během lekcí s Martinou) a kapacita dětí je omezená na 5. Proto prosíme ty, které plánují na dopolední lekci s dítětem dorazit, aby v rezervaci uvedli do poznámky, že budou chtít hlídání - v systému jsem to přenastavila, takže poznámka by vám tam měla jít u rezervace dopsat. Jakmile zjistíme z rezervací, že je kapacita dětí naplněna - dopíšeme k lekci v systému, že hlídání dětí již není možné a další zájemci mají bohužel smůlu. Pravidla se dle situace budou ještě měnit, prosím buďte trpěliví, zatím první týden budeme testovat, jak vše bude vzhledem k situaci fungovat a podle toho budeme případně upravovat.

Postaráme se o vaše děti během doby, kdy budete cvičit.

Během dopoledních lekcí hlídáme miminka, děti lezoucí, chodící, menší i větší.

Během večerních lekcí hlídáme pouze děti starší věku 18 měsíců.

Hlídání dětí během cvičení je k dispozici u všech dopoledních a večerních lekcí. Pokud z provozních důvodů není hlídání dětí k dispozici, jsou lekce bez hlídání v rozvrhu v rezervačním systému označeny - bez hlídání dětí (středy dopoledne, pátky večer, soboty dopoledne...).

Některé víkendové lekce (workshopy, prodloužené, maratony...) mohou být i s možností hlídání dětí - tato lekce je pak v rezervačním systému označena - s možností hlídání dětí.

Službu hlídání dětí není potřeba rezervovat.

Vstup dítěte do cvičebního sálu je povolen pouze ve výjimečných případech se souhlasem obsluhy recepce a ve vymezených cvičebních lekcích pro děti.

Cena hlídání dětí během dopoledního cvičení od 2.9.2019 :  60,- / 1 dítě, případně 90,- /  2 děti od jedné maminky

Cena hlídání dětí během večerních lekcí od 2.9.2019 : 40,- / 1 dítě

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby
+420 722 617 745 Martina Tůmová - studio manager
fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce - do odvolání od 9.10.2020  je studio zavřené

Pondělí ---
Úterý ---
Středa ---
Čtvrtek ---
Pátek ---
Neděle ---

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 15 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, většinou si klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.