ONLINE REZERVACEFacebook

HLÍDÁNÍ DĚTÍ BĚHEM LEKCÍ

Večerní lekce jsou s hlídáním vždy, pokud u lekce není napsáno bez hlídání dětí. Dopolední lekce jsou s hlídáním dětí, pokud je to u lekce v rezervačním systému napsáno. Zatím jsou s hlídáním pondělní, středeční a páteční ranní lekce.

Prosíme maminky, které plánují na dopolední lekci s dítětem dorazit, aby si udělaly rezervaci hlídání dětí (záložka vedle rozvrhu) a v rezervaci uvedly do poznámky Lucinka 15 měsíců, Kája 2 roky... Pokud uvidíme, že by se sešlo více malinkých dětí, jsme schopni včas zajistit více personálu na hlídání. Tato rezervace není závazná, pokud pak třeba dorazíte bez potomka, neplatíte žádný storno poplatek. Rezervaci hlídání lze rušit ještě 30 minut před lekcí.  Pokud tedy víte, že rezervaci máte a dorazíte bez dítěte(např. může hlídat manžel), prosím rezervaci smažte.

Postaráme se o vaše děti během doby, kdy budete cvičit.

Během dopoledních lekcí hlídáme miminka, děti lezoucí, chodící, menší i větší.

Během večerních lekcí hlídáme pouze děti starší věku 2 let.

Některé víkendové lekce (workshopy, prodloužené, maratony...) mohou být i s možností hlídání dětí - tato lekce je pak v rezervačním systému označena - s možností hlídání dětí.


Vstup dítěte do cvičebního sálu je povolen pouze ve výjimečných případech se souhlasem obsluhy recepce a ve vymezených cvičebních lekcích pro děti.

Cena hlídání dětí během dopoledního cvičení :  60,- / 1 dítě, případně 90,- /  2 děti od jedné maminky

Cena hlídání dětí během večerních lekcí : 40,- / 1 dítě

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.