ONLINE REZERVACEFacebook

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ s Martinou Tůmovou

« zpět na seznam

KURZ TĚHULKY - CVIČENÍ PRO AKTIVNÍ NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY

lektorka : Martina Tůmová

kapacita : 7 maminek

termín : 29.9. - 24.11.2021 - středy 19:00 - 19:55 (8 lekcí)

cena : 1600,-

Přihlášky : fitkolovraty@seznam.cz

Kurz se otevře v případě minimálního počtu 4 přihlášených.

Těhotenství je pro mnohé nastávající maminky obdobím, kdy trpí na bolesti zad, mají oteklé nohy, špatně se jim dýchá, mívají velmi často i problémy s únikem moči a odpočítávají týdny, kdy už toto pro ně nekomfortní období skončí...

Těhotenství by dle našeho názoru mělo být obdobím ženy, které ji nijak významně neomezuje v denních činnostech, kdy se nezadýchává na každém kroku a nemá pocit, že najednou žije v úplně cizím těle. Těhotenství je pro tělo sice zátěží, ale pokud je nastávající maminka aktivní, respektuje své tělo a dostatečně a správně se hýbe, tak lze i během tohoto období fungovat bez všech těch obtíží, kterými jsou všechny těhotné od začátku až do konce těhotenství strašeny. 

Lekce jsou díky formě kurzu koncipovány tak, že se náplň kurzu vždy přizpůsobuje konkrétnímu složení skupinky. Lekce jsou interaktivní díky malému počtu maminek ve skupince - řeší se aktuální problémy jednotlivých maminek a dle toho se přizpůsobuje náplň lekcí. Pokud například maminky trpí na blokády SI skloubení, což bývá v těhotenství časté, tak se celá lekce zaměří na cviky a pozice, které od tohoto problému pomůžou a nebo poslouží jako prevence, aby k blokádám nedocházelo.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.