ONLINE REZERVACEFacebook

MASÁŽE A TERAPIE

Masáže a terapie provádí zkušený terapeut Josef Bartoň - stonehouse.cz

Nabízené masáže a terapie

 • klasická rekondiční masáž
 • relaxační masáž
 • masáž lávovými kameny 
 • těhotenská masáž
 • indická antistresová masáž hlavy
 • baňková masáž

Klasická rekondiční masáž

Klasická rekondiční masáž slouží k odstranění únavy a osvěžení, k relaxaci a uvolnění svalstva, povzbuzení oběhového a lymfatického systému. Klasická masáž je také vhodná nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také jako prevence proti traumatům a nemocem. Je vhodná zejména při problémech s pohybovým aparátem, pro rekreační i vrcholové sportovce a jedince, kteří mají rádi hloubkové masáže.

Individuální zaměření na konkrétní problematické partie daného klienta s případným využitím dalších technik po doporučení terapeuta a dohodě s klientem,

Kontraindikace: problémy s kůží (plísně, silné akné - platí pro oblasti, kde probíhá masáž), rakovina, vysoký krevní tlak, křečové žíly (vnitřní i vnější), těhotenství (zálěží na části těla, kde má masáž probíhat - po dohodě), akutní stavy nachlazení, virózy, teplota atd.

Relaxační masáž

Relaxační masáž, která působí nejen na tělo, ale i mysl. Silných účinků dosahuje díky přírodním látkám, jako jsou silice a esenciální oleje. Podporuje imunitní systém, pomáhá uvolnit napětí a stres. Vhodně volenými esenciálními oleji dosáhneme úlevy při řadě psychických problémů. Zpomaluje dech a navozuje lepší pocit relaxace, zlepšuje pohyblivost kloubů, posiluje imunitní systém, „oživuje“ pokožku, stimuluje metabolismus buněk – odvádí toxické látky z těla a zvyšuje prokrvení kůže.

Výběr aromatického oleje na míste s terapeutem dle aktuální nabídky.

Kontraindikace: problémy s kůží (plísně, silné akné - platí pro oblasti, kde probíhá masáž), rakovina, vysoký krevní tlak, křečové žíly (vnitřní i vnější), těhotenství (zálěží na části těla, kde má masáž probíhat - po dohodě), akutní stavy nachlazení, virózy, teplota atd.

Masáž lávovými kameny

Unikátní forma terapie používající nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo. Pomáhají od bolesti, uvolňují ztuhlé svaly a dodávají novou energii. Hluboce relaxační a často vyhledávaná masáž. V chladnějších měsících používáme teplé oleje, díky tomu se účinnost masáže zvyšuje.

Nabízíme ve 3 variantách :

60 min - Pro bolavá záda - Masáž zad, šíje a ramen s horkými lávovými kameny
Toto sezení zahrnuje důkladnou masáž zad, šíje a ramen kombinovanou s masáží horkými lávovými kameny. Neobvyklá masáž v kombinaci s horkými lávovými kameny Vás uvede nejen do stavu hluboké relaxace, ale především pomůže od ztuhlých, bolavých a často namáhaných svalů.

75 min - Pro pracující - Masáž zad, šíje, ramen, masáž chodidel s horkými lávovými kameny
Toto sezení zahrnuje důkladnou masáž zad, šíje a ramen následovanou masáží chodidel s horkými lávovými kameny.
Příliš mnoho práce, stresu a shonu?
Jen málo času na obnovu vnitřní energie?
Jste omezeni časem a sil Vám rychle ubývá?
Čas přesně vymezen na obnovu energie ve Vašem těle Vám dodá potřebnou dávku sil do dalších náročných dní.

90 min - Odpočinková masáž - Masáž zad a šíje, masáž celého těla s horkými lávovými kameny
Toto sezení zahrnuje masáž zad a šíje s následnou masáží celého těla horkými lávovými kameny. Masáž uvolní napětí těla a uklidní i pohladí mysl. Jedinečná příležitost nechat stres nebo problémy za sebou.
Oddejte se plnohodnotné masáži, která povzbudí tělo a dodá Vám novou energii.

Těhotenská masáž

Má blahodárné účinky, jak pro maminku, tak pro dítě. Při pravidelných masážích má pozitivní vliv na hladký průběh těhotenství a porodu samotného. Jsou stimulovány matčiny orgány, které jsou během těhotenství více zatěžované. Energie lépe proudí a díky uvolnění matčiných svalů, má i dítě více prostoru. Což má velký vliv nejen na jeho psychiku, ale může se díky tomu dostat do správné polohy, potřebné k hladkému a bezproblémovému porodu.

V prvních třech měsících těhotenství není těhotenská masáž vhodná, protože je plod v nejchoulostivější fázi růstu. Z tohoto důvodu je lepší počkat, nejlépe vše probrat se svým lékařem a je-li vše v pořádku, jsou masáže bezpečné a to až do konce těhotenství.

Indická antistresová masáž hlavy

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí blahodárně na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.

Filosofie indické masáže hlavy je založena na víře v proudění tělesných energií. Pokud energie neprotéká tělem správně, dochází k jejímu hromadění, což má za následek vznik stresu, bolesti nebo dokonce vypadávání vlasů.

 • Zlepšuje krevní oběh hlavy, krku, obličeje, ramen
 • Zmírňuje stres, napětí, únavu, bolest
 • Stimuluje růst vlasů
 • Zlepšuje koncentraci a paměť
 • Podílí se na zlepšení imunitního systému
 • Je možné ji kombinovat s klasickou masáží nebo relaxační masáží

Baňková masáž

Baňková masáž je starověká čínská metoda. V západních zemích se používá hlavně k léčbě pohybového aparátu v Číně ji však používají k léčení a prevenci různých onemocnění (zažívací a vylučovací systém, atp.).

Jedná se o kombinaci klasické masáže a baňkování s využitím silikonových baněk. Baňka podtlakem v místě působení přivodí prokrvení, prohřátí a okysličení dané oblasti. Tím dochází k odplavení nahromaděných škodlivin, úlevě při bolestech zad a k úpravě funkce příslušného vnitřního orgánu. Podtlak má však za následek popraskání jemných vlásečnic a vzniká malý krevní výron zřetelný jako modřina (lidově řečeno “cucflek”). Je méně hlubší a za pár dní se vstřebá (rychlost vstřebávání je individuální, s častějším opakováním aplikace se zkracuje). Působení baňkou pozitivně ovlivňuje také pochody látkové výměny v přilehlém okolí a stimulujeme imunitu organismu.

Účinek baňkování:  tělo se prokrví, prokysličí, uvolní, obnovuje správnou funkci vnitřních orgánů, ovlivní lymfatický systém – z těla se odplaví velké množství škodlivin.

Kontraindikace: problémy se srážlivostí krve, rakovina, akutní stavy (nachlazení,teplota, viróza...), problémy s kůží (plísně, silné akné), vysoký krevní tlak, křečové žíly (vnitřní i vnější).

Ceny masáží a terapií

Klasická rekondiční masáž 40 min 500,-
Klasická rekondiční masáž 60 min 700,-
Klasická rekondiční masáž 90 min 900,-
Relaxační masáž 60 min 650,-
Relaxační masáž 90 min 850,-
Masáž lávovými kameny - pro bolavá záda 60 min 700,-
Masáž lávovými kameny - pro pracující 75 min 900,-
Masáž lávovými kameny - odpočinková 90 min 1050,-
Těhotenská masáž 40 min 450,-
Těhotenská masáž 60 min 650,-
Indická antistresová masáž hlavy 40 min 500,-
Baňková masáž 40 min 450,-
Baňková masáž 60 min 650,-
Reflexní terapie 90 min 1100,-

Platby za masáže se provádí přímo masérovi - v hotovosti, nebo lze využít firemní benefity přes Benefit.cz, poukázky Sodexo (Flexi pass, Relax  pass, Fokus pass, Dárkový pass), poukázky Edenred (Edenred Compliments Dárkový, Edenred Multi, Edenred Sport & Kultura),  Edenred card, Multi Pass Card Sodexo  a Karta Gallery Beta.

Objednávky na masáž

 • e-mailem na masaze@stonehouse.cz
  Do e-mailu napište typ a délku masáže o jakou máte zájem, jaké jsou vaše časové možnosti (zda můžete dopoledne, odpoledne, večer) a telefonický kontakt. Budeme vás kontaktovat s nabídkou termínů.
 • telefonicky na 606 277 373

Objednávky (a případné rušení objednávek) na dopolední masáže přijímáme nejpozději do 7:30 téhož dne, odpolední a večerní masáže je nutné objednávat (a případně rušit) nejpozději do 13:00 téhož dne.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.