ONLINE REZERVACEFacebook

MASÁŽE A DALŠÍ SLUŽBY

Maderoterapie

Dr.Nek Maderoterapie je speciální masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek.

více zde: https://madero-terapie.cz/

Spray Tan

Samoopalovací nástřik je zdravá forma opálení bez škodlivého záření. Výsledkem je dosažení jakéhokoliv odstínu včetně možnosti zakrytí nedostatků kůže jako jsou pigmentové skvrny, akné, vitiligo, růžovka, jizvy apod.

více zde: https://samoopalovacinastrik.cz/

Hyaluronpen

Hyaluron pen je nejnovější neinvazivní přístroj pro kosmetické ošetření, zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek. Tlakové pero pracuje s pružinou a pístem, díky tomu se pod tlakem a velmi rychle vstříkne rovnoměrně sérum kyseliny hyaluronové pod kůži do maximální hloubky 0,2 mm.

více zde: https://bwhyaluronpen.cz/

Dr.Nek EMS

Ošetření pomocí stroje Dr.Nek EMS je nová procedura na odstranění tuků, zpevnění svalů a formování těla. Redukuje tuk bez nutnosti jakékoli operace a bez bolesti.

více zde: https://salondrnek.cz/ems/

Body Wraps

Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu, které jsou rozděleny dle potřeb zákazníka a jeho kýženého cíle. Metoda wrapu (zábalu) se využívala již od dob staré egyptské civilizace. My tuto metodu známe z americké Floridy, kde si tyto zábaly již přes 30 let pochvalují snad všechny hollywoodské hvězdy a naleznete ji v každém lepším kosmetickém nebo fitness salonu. Úspěšný boj s celulitidou či efektivní hubnutí máte na dosah ruky.

více zde: https://bodywraps.cz/

Mezoterapie

Mezoterapie podporuje tvorbu kolagenu a nových buněk, které vypínají kůži a vyrovnávají jemné, mimické a středně hluboké vrásky.

více zde: https://salondrnek.cz/mezoterapie/

Laminace obočí a řas

Narovnání neposedných chloupků, vytvarování obočí do požadovaného tvaru, obočí opticky zahustí a dodá mu objem, posiluje poničené chloupky a navrací jim zdravý vzhled.

více zde: https://laminace-oboci.cz/

Kosmetika

Na kosmetice si odpočinete a zrelaxujete tělo i mysl. Pravidelná návštěva kosmetičky je skvělou prevencí stárnutí pleti. Kosmetička řeší dané problémy (akné, vrásky…) a poskytne vám odborné poradenství.

více zde: https://salondrnek.cz/kosmetika/

Depilace cukrovou pastou

Cukrová pasta nezpůsobuje žádné alergické reakce a je tak hypoalergenní. Při depilaci cukrovou pastou se vytrhne chloupek i s cibulkou, zcela bez chloupků pokožka vydrží po depilaci 2 až 3 týdny, pak se chloupky začnou pomalu objevovat. Depilace cukrovou pastou je velmi šetrná a lze ji podstoupit i v případě, že máte ekzém. Touto metodou depilace dojde k odstranění chloupků, lze také provádět depilaci obličeje či třísel.

více zde: https://salondrnek.cz/depilace/

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.