ONLINE REZERVACEFacebook

POSLEDNÍ ŠANCE - Fit do plavek za 5 týdnů

Léto je za dveřmi a plavková sezóna se nezadržitelně blíží !

Chcete se do léta dostat do kondice a cítit se lépe ?

Potřebujete motivaci, abyste se dokopali k pravidelnému cvičení ?

Chcete do léta vyladit figuru do plavek ?

Pokud chcete stihnout ještě trochu poladit formu, vyrýsovat postavu a třeba zhubnout nějaké to kilečko je nejvyšší čas začít ...  Do léta zbývá pár týdnů, které utečou jako voda... tak nad ničím neváhejte a začněte ladit plavkovou figuru :-)

O programu :

Program je variabilní a každý si tak může vybrat variantu, která mu pomůže s dosažením vytyčeného cíle a která vyhovuje jeho časovým možnostem. Program trvá 5 týdnů a vybíráte si ze dvou vypsaných termínů.

1. termín 9.5. - 12.6.2022  nebo 2. termín 16.5. - 19.6.2022

V každé variantě vás čekají 2 měření tělesných hodnot na přístroji InBody - úvodní během prvního týdne programu a závěrečné pro porovnání dosažených výsledků v týdnu po skončení programu. 

varianta A - cvičím v průměru 2x týdně - balíček obsahuje 10 lekcí

varianta B - cvičím v průměru 3x týdně - balíček obsahuje 15 lekcí

varianta C - cvičím, jak často chci - balíček obsahuje neomezenou permanentku - lze chodit po dobu trvání programu každý den, max. na 2 lekce denně.

Dle zvoleného balíčku (A nebo B) bude účastníkovi programu na daný počet lekcí (10 nebo 15)  v rezervačním systému dobit kredit, který je platný po dobu trvání akce. Účastník akce si pak sám z rozvrhu vybírá dle svého gusta lekce, sám si je v systému zarezervuje a případně rezervace stornuje (platí 3 hodinová lhůta pro odhlášení z lekce, jinak je z kreditu cena lekce stržena v plné výši). Čerpání lekcí je plně v kompetenci každého z účastníků, je úplně jedno, zda jeden týden půjdete cvičit 4x a další týden třeba jen jednou. Kredit na lekce je však nutné vyčerpat po dobu trvání akce, je tedy dobré si lekce rovnoměrně rozvrhnout a nenechávat nic na poslední chvíli.

Účastníci, kteří zvolí variantu C s neomezenou permanentkou budou mít po dobu programu upravenou cenu všech lekcí na 0, není tedy nutné mít dobitý kredit a lekce si rezervujete stejně jako u předchozích variant v rezervačním systému.

Program obsahuje vybraný počet lekcí (běžná cena 1 lekce je 150,-) + 2x měření tělěsných hodnot (úvodní a závěrečné měření) na přístroji InBody (běžná cena jednoho měření je 400,-).

varianta A - 10 lekcí  (cena programu 1650,- / běžná cena balíčku 2300,-)

varianta B - 15 lekcí (cena programu 2200,- / běžná cena balíčku 3050,-)

varianta C -  neomezená permanentka  (cena programu 2690,-)

Navíc zvýhodněná cena hlídaní dětí během lekcí jen za 30,- Kč

Účastníky programu čeká i soutěž o nejlepší proměnu !  Účastník s nejvyšším úbytkem tukové hmoty získá kredit 500,- na skupinové lekce + poukázku na měření InBody. 

Přihláška do programu POSLEDNÍ ŠANCE  - Fit do plavek za 5 týdnů

Zájemce se přihlásí e-mailem na : fitkolovraty@seznam.cz. Do emailu napište, o kterou variantu máte zájem (varianta A, B nebo C) a termín začátku programu. Obratem pošleme přihlášku a pokyny k platbě (platba pouze v hotovosti, kartou nebo převodem na účet). 

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.