ONLINE REZERVACEFacebook

SKUPINOVÉ LEKCE

Skupinové lekce u nás probíhají ve 2 sálech (malý a velký).

Podložky na cvičení jsou k dispozici pro všechny naše klienty, případně si můžete přinést svou vlastní (většinou tak praktikují klienti, co navštěvují lekce jógy).

Popisy všech lekcí naleznete vždy i u konkrétní lekce po rozkliknutí v našem rezervačním systému.


FIT & SLIM

Lekce s pestrou náplní zaměřená na tvarování postavy a budování kondice.

Lekce vždy obsahuje cardio spalovací část i posilovací trénink,který může být více zaměřen jen na  určité svalové partie (např. břicho a horní polovina, bříško a hýždě...) nebo na celé tělo.  Při tréninku využijeme různé cvičební pomůcky (TRX, Flowin, Bosu, činky, overbally, velké míče...), tak aby lekce byly pestré a pokaždé jiné !

TRX WORKOUT

TRX je velmi oblíbená pomůcka pro funkční trénink. Jen samotné zavěšení do popruhů ovšem neznamená, že cvičíme funkčně, jak si mnozí klienti myslí. V našem studiu cvičíme lekce TRX tak, aby vždy všechny pohyby byly funkční, tzn. využíváme vrozené hybné motoriky pro stabilní, mobilní, silné a zároveň zdravé tělo.

Lekce jsou určeny všem bez ohledu na úroveň fyzické zdatnosti. Náročnost cviků si upraví každý cvičenec sám dle svých možností a cílů, kterých chce v tréninku dosáhnout.

Pro úplné začátečníky doporučujeme absolvovat speciální workshop (vypisujeme většinou o víkendech), kde se naučí správnou manipulaci s popruhy, postoj při cvičení v různých polohách a především správné provedení základních cviků.

KETTLEBELLS & NAKLÁDAČKY

Převážně posilovací lekce s využitím kettlebellů a nakládacích činek. Úroveň zátěže si každý může přizpůsobit sám, dle toho, jak těžké váhy zvolí.

Lekce je vhodná pro ženy i muže, kteří preferují spíše silový trénink bez poskakování a zběsilého cardia. :-)

KRUHÁČ

Lekce založená na střídání jednotlivých cvičebních stanovišť tak, aby byla zátěž rozložena rovnoměrně na celé tělo. Během tréninku cvičíme jak s váhou vlastního těla, tak s pestrou škálou pomůcek (bosu, TRX, flowin, činky, míče, medicinbal, kettlebell, gumičky, expandéry...).

Intenzitu a náročnost tréninku si každý cvičenec může přizpůsobit své kondici (zmírní tempo, cvičí lehčí variantu cviku...) a tak si zacvičí i cvičenci různých úrovní zdatnosti.

STRONG KRUHÁČ

Lekce pro rozvoj síly a budování kondice.

Kruhový trénink zaměřený na rozvoj síly. Čekají na vás pouze cviky silového charakteru. Žádná cardio stanoviště (jen lehké úvodní rozehřátí a rozhýbání). Cviky s vlastní váhou, kettlebelly, nakládacími činkami, powerbagy, jednoručními činkami a dalšími pomůckami. 

Lekce určena ženám i mužům.

FUNKČNÍ TRÉNINK

Funkční trénink je zaměřený na pohybové vzorce, které mají nějaký účel a v běžném životě je skutečně provádíme. To může souviset se zlepšováním každodenních činností, jako je dřep při obouvání, chůze do schodů, ale také například zvedání něčeho těžkého, tlačení otáčivých dveří nebo i vstávání z pohovky. Funkční trénink vás tedy posiluje způsobem, který se přímo promítá do vašich denních aktivit

Vzhledem k tomu, že cvičením napodobujeme vzory každodenního pohybu, funkční trénink využívá vlastní váhu těla a téměř výhradně se při něm používají volná závaží a pomůcky, nikoliv stroje. Ty totiž vyžadují, abyste se pohybovali velmi konkrétním způsobem. Tělo tak ale běžně nefunguje. Vykonávat funkční pohyb jako dřep je místo toho mnohem účinnější z pohledu silového tréninku a také vám umožňuje trénovat svaly tak, aby hladce spolupracovaly – protože svaly nikdy ve skutečnosti nepracují samostatně. 

Na lekcích funkčního tréninku s využítím různých pomůcek (kettlebells, slam ball, nakládací činky, power bag apod.) trénujeme základní pohyby, jako je tah, tlak, rotace, dřep, předklon, výpad a prkno a jejich různé obměny. 

123

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.