ONLINE REZERVACEFacebook

SKUPINOVÉ LEKCE

Skupinové lekce u nás probíhají ve 2 sálech (malý a velký).

Podložky na cvičení jsou k dispozici pro všechny naše klienty, případně si můžete přinést svou vlastní (většinou tak praktikují klienti, co navštěvují lekce jógy).

Popisy všech lekcí naleznete vždy i u konkrétní lekce po rozkliknutí v našem rezervačním systému.


RANNÍ POSILOVAČKA

Lekce převážně posilovacího charakteru. Na začátku lekce se rozcvičíme (lehké cardio nebo aktivní protažení ) a poté již s různými pomůckami nebo jen s vahou vlastního těla procvičíme partie celého těla. Ideální začátek dne - nastartujete metabolismus, rozhýbete se a celý den máte stále ještě před sebou. :-)

FITBOX

Je speciálně vytvořený dynamický cvičební program, při kterém se využívají speciálně upravené boxovací totemy. 

Cvičení zaručuje vysoký energetický výdej a efektivní formování celého těla, hlavně v oblasti dolních končetin, hýždí, břicha a paží. Důležitá je motivační hudba a energický instruktor.

Lekce je vhodná pro všechny, kteří se chtějí psychicky uvolnit a dát si do těla :-)

BODYFORM

Kondiční lekce zaměřená na komplexní formování celého těla kombinující cvičení s vlastní vahou těla a cvičebních pomůcek jako jsou lehké činky, gumičky, velké míče, bosu, trx, flowin...  Lekce obsahuje úvodní cca 10 - 20 minutový warm-up (formou jednoduchých  aerobikových prvků, aerobikové sestavy, s využitím bosu či velkých míčů...) a poté posilování celého těla, kde využíváme již zmíněných pomůcek. Každá lekce je jiná,každý týden se můžete těšit na jiné pomůcky :-).

Vhodná pro začátečníky i pokročilejší cvičence.

FITBALLY

Lekce s velkými míči přináší procvičení partií celého těla. Cvičení rozvíjí koordinaci pohybu, sílu, rovnováhu a je vhodné pro všechny úrovně zdatnosti.

BOSU

Lekce, při které se cvičí s originální balanční pomůckou BOSU®.

Lekce je pokaždé originální, záleží na lektorce, jaký typ tréninku připraví. Setkat se můžete s delší cardio částí (například formou jednoduché choreografie) a poté dynamickým posilovacím tréninkem zaměřeným na celé tělo, jindy bude lekce vedena jako bodyform, tzn. po kratším úvodním zahřátí (bez poskoků) následuje posilování celého těla. Setkat se můžete i s typem lekce, kdy se trénink zaměří jen na určité partie (například hýždě) a celá lekce bude vedena (warm-up i posilování) tak, aby daná partie pracovala po celou dobu tréninku.

Součástí lekce je vždy zklidnění, protažení a relaxace.

Náročnost lekce a její náplň je vždy přizpůsobena klientům, kteří na danou lekci dorazí.

FIT BODY

Lekce převážně posilovacího charakteru bez náročného cardia, aerobikové choreografie, hopsání apod. Při cvičení využíváme váhu vlastního těla a všechny možné pomůcky.

Lekce je vhodná i pro méně trénované jedince a maminky po porodu. 
123

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.