ONLINE REZERVACEFacebook

SKUPINOVÉ LEKCE

Skupinové lekce u nás probíhají ve 2 sálech (malý a velký).

Podložky na cvičení jsou k dispozici pro všechny naše klienty, případně si můžete přinést svou vlastní (většinou tak praktikují klienti, co navštěvují lekce jógy).

Popisy všech lekcí naleznete vždy i u konkrétní lekce po rozkliknutí v našem rezervačním systému.


DANCE ZUMBA

Lekce pro milovníky tance a hudby. Rozvlňte tělo při latinskoamerické nebo popové hudbě, kterou znáte z rádií a televize. Tančíme nejen na zahraniční, ale i české interprety. Střídavá intenzita tempa zaručí vysoký kalorický výdej.

LET´S DANCE

Let's dance je vedená hodina plná tance, zábavy a relaxu. Vyzkoušíte si různé taneční styly a choreografie. Všechny určitě znáte písně z Hříšného tance, Pomády nebo třeba nesmrtelnou Madonnu? Každá píseň má svou vlastní choreografii s jednoduchými kroky, tedy snadnými k zapamatování. Kroky si vždy před písní ukážeme a vy tak můžete celou lekci protančit, aniž byste se museli cokoli dlouze učit. Kroky se navíc často opakují :)

Na lekci neposilujeme, pouze pálíme kalorie ve svižném tempu :-) Dostatek vody s sebou!

Lekce je určena všem milovníkům tance. Nerozlišujeme začátečníky nebo pokročilé...

FIT DANCE

Lekci Fit Dance protančíte na různé hudební a taneční styly. Lekce je pestrá - plná různých krokových variací a různých písniček a každý si v ní najde "to svoje". Fit Dance nabízí možnost propojení pohybu a zábavy. Cílem je, aby si každý hodinu maximálně užil, zatančil si, odreagoval se, zapotil a odešel s dobrou náladou.

Při tanci zformujete celé tělo. V jednotlivých písničkách a při jednotlivých krokových variacích zapojíte všechny svaly na těle. Není důležité tančit přesně jako instruktorka - každý jsme jiný a každý i jinak tančíme, důležité je se pohybovat, tančit a hodinu si maximálně užít.

Fit Dance je zábavná a moderní forma fitness hodiny, která vychází z nejrůznějších tanečních stylů jako je disco dance, aerobic, street dance, ladies dance, MTV dance, samba, rumba, jive apod.

CVIČENÍ PRO SPOKOJENÁ ZÁDA

Cvičení má rehabilitační charakter. Je zaměřeno především na protažení a zpružnění páteře. Budeme znovu objevovat a využívat vrozené svalové souhry. Zjistíme, jakou roli hrají chodidla v nastavení celého těla. A proč je lepší pro něco sáhnout než jen zvednout ruku do přepažení. Je to hra - hra s vlastním tělem. Někdy vyžaduje jistou dávku trpělivosti, ale výsledek stojí za to ! Méně bolesti, větší pohyblivost, vytvoření posturálního základu pro náročnější cvičení.

Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky nebo pro ty, které řeší méně závažné pohybové obtíže (plochonoží, vadné držení těla, diastáza apod.). Jsou také průpravou pro lekce Fyziojógy či dynamické lekce ostatních lektorek našeho studia.

FYZIOJÓGA

Cvičení vychází z klasické hathajógy a propojuje ji s poznatky moderní vývojové kineziologie. Naučíme se, jak lépe používat své tělo nejen během lekcí jógy, ale i v každodenním životě. Lekce probíhají v pomalém tempu, s důrazem na techniku a správnost provedení jednotlivých cviků/ásan.
Cvičení je vhodné pro začátečníky.

Fyziojóga je vhodná úplně pro každého, bez ohledu na kondici či věk.

BODYPILATES

Méně náročná lekce s prvky pilates vhodná pro cvičence pokročilejšího věku, či pro netrénované jedince. Náplní lekce je po úvodním warm-upu (bez poskoků) posilování celého těla i s využitím gumiček, pilates copů, overballů a dalších pomůcek.

123

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.