ONLINE REZERVACEFacebook

Výživová poradna

Chcete zhubnout a máte za sebou třeba již několik ne zcela úspěšných pokusů ?

Cvičíte celkem pravidelně, myslíte si, že Váš jídelníček je vyvážený a stejně nevidíte žádné mimořádné výsledky ?

Chybí Vám motivace, stále si říkáte " zítra už určitě začnu " :-) a mít nad sebou dohled se Vám jeví jako jediné řešení ?

Spolu zapracujeme na Vašich přebytečných kilech, dodáme odvahu a nadšení, spoustu informací a budeme vás ve Vašem snažení podporovat. 

V naší výživové poradně nabízíme měření tělesné kompozice přístrojem InBody (více informací zde) včetně vysvětlení naměřených hodnot.

Měření na InBody je určeno všem, kteří třeba hubnou sami a chtějí si čas od času porovnat, jak na tom jsou se svalovou a tukovou hmotou. Pokud "startujete" nový životní styl a chcete mít počáteční vstupní hodnoty pro porovnání s tím, jak na tom budete třeba za 2 měsíce pravidelného cvičení doporučujeme rovněž přijít se změřit.

Výživové poradenství poskytujeme zejména formou edukačního programu s individuálním jídelníčkem, který klientovi "šijeme na míru" dle výsledků měření na InBody a detailního rozboru stravovacích preferencí a pohybových aktivit. Během programu učíme klienta sestavit si vyvážený jídelníček bez extrémů s respektováním svého denního režimu, pohybových aktivit a jeho chuťových preferencí. Naučíme klienta kombinovat potraviny tak, aby jídelníček byl vyvážený a obsahoval dostatečné množství bílkovin, optimální množství sacharidů a tuků a to vše v závislosti na jeho cílech a probíhajících pohybových aktivitách. Nedílnou součástí programu je seznámení klienta se zásadami optimálního nákupu potravin, které nezruinují jeho rodinný rozpočet. Pracujeme s běžně dostupnými potravinami a klademe důraz na využití lokálních surovin v rámci sezónních možností (není nutné mít v jídelníčku avokádo,exotické ovoce, kokosový cukr, datlový sirup jak si mnozí vyznavači zdravého životního stylu myslí).

Nabízíme komplexní balíček služeb (délka trvání programu je cca 12 týdnů) individuálního výživového poradenství s jídelníčkem na míru, který zahrnuje: 

  • 5x měření tělesných hodnot přístrojem InBody s analýzou výsledků
  • Úvodní konzultace, kde rozebereme stávající režim stravování a aktivit, probereme jídla a potraviny, které máte a nemáte rádi, alergie, potravinové intolerance, zdravotní problémy, dle výsledků měření na InBody stanovíme reálný cíl a kroky, které k němu povedou
  • Startovací jídelníček na míru na 15 dní (kde zakomponujeme informace z úvodní konzultace). Jídelníček je podrobný včetně receptů a nastavený dle domluvy s klientem, aby odpovídal dennímu režimu a stravovacím preferencím klienta. Tento jídelníček slouží v prvních dvou týdnech jako odrazový můstek. Během dalších konzultací se učíme, jak si takový jídelníček vytvořit, seznámíme se s aplikací Kalorických tabulek, která nám v začátcích bude velmi dobrým pomocníkem.
  • 3x průběžná konzultace (jsou vždy spojená s měřením na InBody). Na těchto konzultacích se zaměřujeme na edukaci ohledně tvoření jídelníčku, nastavení makroživin, výběru a nákupu potravin apod. Klienta učíme, jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů. Jídelníček, který bude respektovat chutě klienta a bude obsahovat dostatečné množství energie, aby tempo hubnutí odpovídalo realitě a udržitelnosti do budoucna.
  • rozsáhlý receptář (PDF soubor) pro inspiraci při sestavování vlastního jídelníčku (obsahuje hlavní jídla, tipy na snídaně a svačiny, polévky, dezerty, saláty, pomazánky) - aktualizované verze s novými recepty jsou pak v případě zájmu klientům posílány i po skončení programu
  • online podpora v průběhu celého programu (komunikace přes whatsapp nebo FB) + možnost telefonického konzultování případných nejasností
  • přístup do uzavřené FB skupinky s online lekcemi pro domácí cvičení
  • Závěrečná výstupní konzultace, kde zhodnotíme výsledky celého programu a doporučíme případný další postup (pro další hubnutí, udržení váhy apod)

Cena kompletního balíčku je 5400,- (lze platit hotově nebo převodem na účet - zašleme fakturu s údaji pro platbu)

Pokud hubnete na vlastní pěst a potřebujete třeba jen něco zkonzultovat nebo postrčit dál, je možné se objednat na jednorázovou konzultaci. To stejné platí i v případě, že pravidelně cvičíte, myslíte si že jídelníček máte vyvážený a přesto cítíte únavu, nedostatek energie, trápí Vás chutě na sladké či slané a chcete zkonzultovat, kde je ve vašem jídelníčku zakopaný pes. Třeba máte málo bílkovin, nebo je strava energeticky chudá apod...

Cena jednorázové konzultace je 500,- /60 min

Objednávky směřujte na fitkolovraty@seznam.cz nebo se osobně domluvte ve studiu s Martinou Tůmovou.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  Petra Horáková - studio manager

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.