ONLINE REZERVACEFacebook

Karla Mannerová

« zpět na seznam

O Karle

Jsem certifikovaná instruktorka fitness a lektorka Školy pánevního dna. Vedu skupinové lekce a individuální tréninky. Nabídka – cvičení s vlastní vahou těla, posilování, cvičení s TRX, FLOWIN, kardio trénink a zdravotně-kompenzační cvičení. Se zaměřením na správné provedení. Pochopit své tělo. Vědomě ho formovat, zpevnit a posílit.

Cílem je pomáhat ostatním lidem, inspirovat, motivovat, aby se zlepšovali. Stále se vzdělávám a sleduji nejnovější trendy a přístupy. Mám radost, když vidím, jak se u klientů zvyšuje síla, zlepšuje kondice a provedení jednotlivých cviků.

Beru fyzickou kondici jako zásadní sílu, která zásadně zlepšuje lidský život.

Vyznávám to, co učím. Cvičím tak, jak bych cvičila já sama.

Během praxe jsem si vytvořila svůj osobní přístup / styl, jak vést lekce a individuální tréninky.

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.