ONLINE REZERVACEFacebook

ROZVRH

Aktuální rozvrh lekcí během letních prázdnin je dostupný v rezervačním systému (je viditelný i bez registrace).

Z důvodu dovolených mohou být některé lekce zrušené či se záskokem - vše je napsáno u konkrétní lekce v rezervačním systému.

Lekce se rezervují pouze v našem rezervačním systému. Lekce se konají v případě, že je naplněn minimální počet  3 rezervovaných klientů (pokud není u lekce v rezer. systému uvedeno jinak - fitbox, dopolední či víkendové lekce...). Pokud není dostatek rezervací, systém automaticky lekci 1,5 hod před jejím konáním zruší. Přihlášeným klientům pak v tomto případě přijde SMS.

Rezervační systém

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby
+420 722 617 745 Martina Tůmová - studio manager
fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce - do odvolání od 9.10.2020  je studio zavřené

Pondělí ---
Úterý ---
Středa ---
Čtvrtek ---
Pátek ---
Neděle ---

Mimo uvedenou provozní dobu je recepce otevřená pouze pokud se konají skupinové lekce (tzn. je dostatek rezervací) a to vždy cca 15 min před lekcí a po lekci dle potřeb klientů, většinou si klienty odbaví lektorka sama. V případě, že se lekce nekonají pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.