ONLINE REZERVACEFacebook

REZERVACE

Jak se mohu přihlásit na kurz ?

 • Do kurzů se můžete přihlašovat na : fitkolovraty@seznam.cz nebo osobně u nás na recepci
 • Obdržíte přihlášku a po jejím odevzdání a úhradě kurzovného Vám 100% držíme místo v kurzu.

Jak se mohu zarezervovat na vybranou skupinovou lekci ?

 • Rezervace skupinových lekcí si každý klient provádí sám online v našem rezervačním systému (http://fitkolovraty.isportsystem.cz), kde se zaregistruje a poté pod svým uživatelským účtem rezervace provádí.
 • Rezervace místa na lekci je závazná a vytvořením rezervace souhlasíte s podmínkami rezervačního systému (které jsou uvedeny v jedné ze záložek, které v rezervačním systému vidíte a rovněž také v provozním řádu)

Jak mohu rezervaci na skupinovou lekci zrušit ?

 • Rezervace se ruší pouze v rezervačním systému po přihlášení do svého uživatelského účtu. Vámi zarezervovanou lekci uvidíte v rozvrhu označenou fajfkou, stačí na danou lekci kliknout a poté kliknout na symbol koše, čímž se rezervace smaže, pokud je to v povolené časové lhůtě (minimálně 3 hodiny před lekcí). Telefonická storna rezervací či přes e-mail nebereme v potaz.

Jaké jsou lhůty pro rušení rezervací bez storno poplatku ?

 • Z lekcí je možné se odhlásit max. 3 hodiny před jejich začátkem, pak už vám systém neumožní rezervaci zrušit a není tak možné učinit ani telefonicky, či e-mailem.
 • Pozdější rušení rezervací není možné (viz podmínky rezervací v rezervačním systému) a pokud na lekci nedorazíte, je účtován 100% storno poplatek, který poté uhradíte na recepci studia při vaší další návštěvě u nás (neplatí pro klienty s kreditem, kterým se částka automaticky strhne).
 • Pokud se na lekci nemůžete dostavit, můžete za sebe poslat kohokoliv jiného, kdo se pak nahlásí na recepci pod vaším jménem.

Mohu vytvořit více rezervací na jednu lekci pod svým uživatelským účtem ?

 • Ano, je to možné.
 • Na svůj uživatelský účet můžete vytvořit libovolný počet rezervací (např. i pro kamarádku, přítele...), pamatujte jen, že v případě, že kamarádka, či jiná Vámi další rezervovaná osoba nedorazí, je rezervace vytvořená na Vaše jméno a tím pádem platí storno poplatek pro Vás.
 • Doporučujeme tedy říci kamarádce, ať si vytvoří svůj vlastní účet pro správu rezervací.

Co když je lekce plná ? Mohu se přihlásit jako náhradník ?

 • Pokud je u lekce napsáno obsazeno, je plně obsazena, tzn. už je naplněn i povolený počet náhradníků a není tedy možné se přihlásit ani jako náhradník.
 • Pokud je u lekce napsáno pouze náhradníci, je možné se nahlásit jako náhradník a čekat zda se někdo z lekce odhlásí. Pokud se tak stane (a rezervovaní klienti se mohou odhlásit maximálně 3 hodiny před konáním lekce), posune vás to z pozice náhradníka na platnou rezervaci (dorazí vám SMS s touto informací) a máte možnost se ještě 2 hodiny před lekcí odhlásit, v případě, že už jste s místem na lekci nepočítal/a. Pokud tak neučiníte, rezervace je plně platná a platí pro ni stejné podmínky jako pro každou jinou rezervaci tzn. když na lekci nedorazíte platí storno podmínky jako pro všechny ostatní.

Lze rezervovat lekce pouze, pokud mám přednabitý kredit ?

 • Rezervace lekcí lze provádět, i když nemáte přednabitý kredit.

Je stanoven nějaký minimální počet pro konání lekce ?

 • Ano, lekce se konají při minimálním počtu 4 rezervací, pokud není v rezervačním systému u konkrétní lekce uveden jiný počet.
 • V případě rušení lekce pro nenaplnění minimálního počtu rezervací je tato lekce zrušena 2 hod před jejím začátkem (u akcí, workshopů, některých lekcí může být lhůta jiná - napsáno vždy u popisu lekce v rezerv.systému)
 • Rezervovaným klientům je v případě rušení lekce pro nedostatečný počet rezervací zaslána SMS (doporučujeme při registraci zkontrolovat, zda Vámi zadané telef. číslo je správné, aby Vám pak SMS mohla být doručena). Tyto SMS zprávy rozesílá automaticky rezerv.systém, prosíme neodpovídejte na ně.

Jak si mohu dobít kredit na skupinové lekce ?

 • Kredit si můžete dobít v hotovosti nebo platební kartou u nás ve studiu  - v takovém případě od nás dostáváte bonus v podobě vyššího kreditu než je vámi placená částka (viz tabulka v ceníku).
 • Kredit lze nabít i převodem na účet - postup naleznete přímo v rezervačním systému - opět od nás dostáváte bonus navíc.
 • Kredit si také můžete dobít formou Sodexo poukázek - v takovém případě vám na kreditový účet dobijeme takovou hodnotu, v které nám poukázky u nás ve studiu poskytnete.
 • Kredit se dobíjí přímo na váš uživatelský účet v rezervačním systému, kde se vždy můžete podívat na zůstatek a pohyby na vašem kreditovém účtu. Vidíte lze i platnost kreditu. Žádné kartičky, kterými se pak u nás prokazujete nejsou. Kredit máte ve svém uživatelském účtu, a z něj se také při rezervaci lekce odečte, v případě včas zrušené rezervace přičte zpět.

Co když mi na kreditovém účtu zbývá menší částka než je potřebná k zaplacení lekce ?

 • I v takovém případě Vám rezervace půjde vytvořit (rezerv.systém Vám bude psát, že lekce není zaplacená). Při Vaší návštěve u nás pak buď doplatíte chybějící částku nebo si můžete znovu dobít kredit ve Vámi zvolené výši. Nově dobitý kredit se pak načte k tomu zbývajícímu a platnost celého kreditu se prodlouží o dobu platnosti nově dobitého kreditu (2,4 nebo 6 měsíců)

Kontakt

+420 272 114 777 recepce - během provozní doby

+420 722 617 745  

fitkolovraty@seznam.cz

Adresa

Pod Zastávkou 1, Praha 10 - Kolovraty

Parkování

Zdarma v ulici Mírová (naproti Fit studiu), dále v ulici Pod Zastávkou nebo na parkovišti vedle Hasičské stanice, případně v přilehlých ulicích

Provozní doba recepce 

Recepce je otevřená vždy cca 15 min před konáním lekce.
Pokud je lekce s hlídáním dětí, je personál přítomen na recepci i během lekcí. Pokud jsou lekce bez hlídání dětí, klienty si obsluhuje lektorka a během cvičení je studio pro další klienty zavřené.

V případě, že se lekce nekonají z důvodu nemoci nebo pro nedostatek rezervací, je recepce zavřená.

Mimo provozní dobu vyřizujeme vaše požadavky a dotazy na e-mailu či telefonu.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.